Wpis z mikrobloga

Skoro "Jehowici" mają te swoje słynne i powszechnie ze sobą kojarzone wzory kart-oświadczeń (o nieprzyjmowaniu krwi), to czemu by czegoś podobnego i charakterystycznego nie zaprojektować dla społeczności ateistyczno-agnostycznej?

Natknąłem się kiedyś na pewną anglojęzyczną wersję takiej karty do portfela, lecz moim zdaniem nie była ona zbyt dobrze ogarnięta, wiele mi w niej brakowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)-. Postanowiłem coś takiego od 0 dopracować ()

...w końcu...zawsze się może zdarzyć, że ktoś zostanie znaleziony nieprzytomny, czy będzie zbyt zajęty swoim stanem, aby o własnych siłach i słowach odpędzić się od takiego kapłana usiłującego wykonać swoją "pracę". ( _)

#ateizm #agnostycyzm #racjonalizm #antyklerykalizm #pomysl #graphicdesign
wygolonylibek-97 - Skoro "Jehowici" mają te swoje słynne i powszechnie ze sobą kojarz...

źródło: comment_1650916306rK1ln8yhFLVjd9GYcrae8p.jpg

Pobierz
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vertexnormal: aha...choć wtedy też i Word 2007 był. Już tak jakby.

Co do tej szalonej popularności to ciekawe...pewne strony wyglądają do dzisiaj jakby się od tamtego czasu nie zmieniły. Nawet pewne akcesoria i ubrania z portalu Racjonalista były.

Choć ciekawe też, że tak bliżej 2010 zaczęto szerzej poruszać temat pedofili i jej systemowego tuszowania.

...choć może ta szalona populatność była przeciwwagą wobec R. Giertycha, MW, kaczystów bliźniaków i "IV RP".
@wygolony_libek-97: nie interesowałem sie tym az tak bardzo i z tych kanałów kojarzyłem tylko amazing atheist, ale pozniej ten caly ruch zaczał isc w strone "sprawiedliwosci dziejowo/spolecznej" feminizmu itp, bo uznali, ze samo nie wierzenie w Boga juz nie wystarcza xd. i od tego czasu było sranie we własne gniazdo wzajemne oskarzenia kto niedostatecznie progresywny, okazało sie, że jak ktos jest troche popularny to schadzka z fanką to juz "praktycznie gwałt"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vertexnormal: w sumie to nie trzeba było srać. Wcale. I tak większość tych udzielających się wśród postępowych niewierzących to byli mężczyźni. I to zwykle wywodzący się z dostatnich społeczności, którzy mieli motywację iść swoją drogą.

Więc to co było na początku wyglądało i tak jak spotkania towarzyskie ateistów przy barze-głównie biali mężczyźni. Wręcz prawie sami. Jak to kiedyś czytałem pewien artykuł zza oceanu.