Wpis z mikrobloga

Nie wiem co sie #!$%@? z moim komputerem. Mulilo strasznie (mialem 0gb na dysku, udalo sie zrobic do 3gb i dalej nic). W trybie awaryjnym wszystko smigalo. Wiecie co bylo winowajca? #!$%@? #malwarebytes #!$%@? wam w dupe z tym antywirusem xD Nawet foldera nie moglem zrobic bo mi windowsa wykrzaczalo. #kiciochpyta #pcmasterrace Jakiego polecacie platnego antywirusa?
  • 11
@L3gion: Jeden z lepszych ale tylko wtedy gdy korzystasz z edge, na żadnej innej przeglądarce nie działa dopóki nie zainstalujesz dodatku, dodatkowo jest on słaby jeżeli chodzi o ataki MITM
@akapasappls: darmowe antywirusy niczym w zasadzie się nie różnią od płatnych w domowych zastosowaniach.
A najlepszy aktualnie to ten Windowsowy :) Czyli defender. Pierwsze co robię na komputerach klientów, to odinstalowuje wszelakie gówno antywirusowe (oczywiście mowa o 10 i 11, bo na 7/8 nie było tak fajnie).
@Czapelek pozostałe antywirusy też bez dodatków chyba średnio pilnują przeglądarki. Dodatkowo podobno często te rozszerzenia powodują jeszcze więcej dziur :D Pamiętam że była nawet
@HasztagMisiek: Dlatego mówię nie ma idealnego rozwiązania, jak ktoś korzysta tylko z defendera to powinien korzystać z edge, sam osobiście się na niego przesiadłem i nie wyobrażam sobie teraz powrotu do chrome, fakt czasem #!$%@? ale da się przeżyć. Wiem, że stary NOD/kaspersky bez dodatków filtrowały na bieżąco ruch sieciowy i blokowały/dawały znać za pomocą pop-upu, że coś jest nie tak