Wpis z mikrobloga

wyjazd na 4 dni na #rower - co zabrać? Spać będziemy w hotelach więc odpada namiot/śpiwór. Plan mamy na 150km/dzień i krótkie zwiedzanie miejsca docelowego po południu stąd na liście mam zwykłe ciuchy, trasa za +/- miesiąc albo i później więc będzie raczej ciepło.

To pierwsza taka moja trasa więc pojawia się pytanie co zabrać xD? Na liście nie dodaję jedzenia rowerowego (batoniki, żele, izotoniki) bo to będzie rozkminiane osobno

dodatkowe spodenki rowerowe
dodatkowa koszulka rowerowa
skarpetki rowerowe x4
Plastry
Gaz pieprzowy
Bandaż
T shirt x3
Krótkie spodenki
Sweter
Skarpetki x3 krórkie
Skarpetki x3 długie
majtki
Buty
Piżama
Ręcznik
Żel pod prysznic
Golarka
Szczoteczka

#gravel #bikepacking
  • 26
  • Odpowiedz
@kanciak12: tu nie chodzi o czas. To jest po 350 gram na koło! Prosiaki walczą o 5 gram i czują różnice. A oponę kolego to sobie musisz wybrać pod siebie, równie dobrze mogę Ci napisać o Conti GrandPrix 32C bo skąd mam wiedzieć jak i gdzie jeździsz.
  • Odpowiedz
@siona: Też nie miałem sytuacji, żeby używać gazu na psy, i dobrze bo nie mam.
Ale dziki zdarzało mi się spotkać już kilka razy. Powiem szczerze, że robi się wtedy człowiekowi ciepło.
  • Odpowiedz
@mwmichal: Jeśli chodzi o ubrania to sprawdź pogodę przed wyjazdem, i dostosuj się do tego, bo jeśli prognozy będą na 30 stopni i słońce to nie potrzebny ci sweter i w drugą stronę przy 15 stopniach przyda się bluza rowerowa, nogawki, rękawki. Dorzuciłbym jeszcze klapki, a reszta rzeczy to widziałem że została wymieniona przez innych, także nie będę się powtarzał. Golarka i piżama moim zdaniem zbędne
  • Odpowiedz