Wpis z mikrobloga

Ostatnio wymieniłem ekran w telefonie dziewczyny (Iphone 8). Robiłem to pierwszy raz w życiu, ale było to bardzo proste. I pomyślałem, że sobie powymieniam ekrany w telefonach zalegających w szufladzie. No i na trafiłem na ten filmik xD

Co to #!$%@? jest? Nie mogli bardziej tego skomplikować? xDDDD Przecież mi to z godzinę czasu zajmie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#heheszki #gsm #lg #android #telefony #smartfon
  • 12
@Zapaczony: O ja #!$%@? xD Czyli w sumie wyświetlacz jest elementem do którego przytwierdzone są wszystkie podzespoły. Wydaje mi się że nawet godzina może Ci nie starczyć bo wydlubanie tych małych elementów oraz baterii które są przyklejone może nie być takie proste bez wprawnej ręki i jeśli nie chcesz niczego uszkodzić.
@nowa_zielonka: @dominowiak: no #!$%@?, ale i tak zamówiłem sobie wyświetlacz, bo skoro telefon leży od lat niedziałający w szufladzie, to może po tej godzinie, czy dwóch i wielu '#!$%@?' pod nosem będzie nadal leżeć w szufladzie, ale tym chociaż działający xd No a ja bardzo powoli i delikatnie bawię się z telefonami i póki co niczego nie zepsułem (tylko kilka baterii i jeden wyświetlacz na koncie mam).

No i jeśli