Wpis z mikrobloga

Witam, właśnie jako byłe bordo poniżej poziomu 100 w rankingu wróciłem z kilko miesięcznego bana.

Pragnę tylko poinformować, że przez ostatnie 2 lata pobrałem ponad 50 GB filmików, badań odnośnie zakłamania i totalitaryzmu covidowego na świecie. Jak znajdę czas, to wrzucę to na jakąś chmurę i stworzę wykop o tym. Jednocześnie będzie to moja ostatnia aktywność tego typu i nie będę więcej udzielać się w artykułach lub komentarzach.

Administracja tego serwisu, która nęka użytkowników, sprzyja lewackim ruchom i jest dla mnie skreślona. Obecnie jak na razie radośnie jestem na lurku i mam nadzieję, że sytuacja tam się nie pogorszy. Natomiast poziom wykopu stoczył się totalnie. Już od grudnia 2021 zintensyfikowano działania na rzecz usuwania niewygodnych użytkowników pod względem krytyki zbrodniczych władz. Byłem jedną z tych ofiar, a całe wyjaśnienie sytuacji możecie znaleźć na innej stronie. Od rozpoczęcia wojny na Ukrainie, główna już totalnie stoczyła się do poziomu intelektualnego zera i emocjonalnej histerii. Nie wspominając już o tym, że zarządcy strony przy takiej masie artykułów nie zrobili oddzielnej karty dla powiązanych treści z konfliktem, by zapobiec spamowi. Sami do tego wspierają korporacje medialne, ochoczo wrzucające tutaj swoją narrację w wielu tematach. Mało jest w tym merytoryki i źródeł. Dlatego w związku z wymienionymi powodami mam dość martwienia się, czy zaraz nie dostanę bana w ramach prewencyjnej cenzury. Portal który tworzyli użytkownicy stał się zaprzeczeniem swojej idei. Konto jedynie pozostawiam, by mieć możliwość korzystania z filtracji czarnolisty. Trzymajcie się mireczki i mirabelki.

#wykop #moderacja #lurker #bekazlewactwa
Pobierz GienekMiecio - Witam, właśnie jako byłe bordo poniżej poziomu 100 w rankingu wróciłem...
źródło: comment_16507908902fyjSQARr2SgKV3XHYEw16.jpg
  • 2