Wpis z mikrobloga

hej mirki, prosze o pomoc :(
wykupiłem wycieczkę z dniem wylotu 28 sierpnia o godzinie 10:30, na miejscu bylibyśmy okolo 14, czyli w hotelu pewnie jakos 16 co daje nam popoludnie na odpoczynek.
Jak wykupywałem wycieczke w biurze podróży (tak z biura bo było taniej niz na wlasna rękę) to Pani poinformowała mnie że godziny mogą sie zmienić o jedna czy dwie.
dostalem maila ze lot przełożony jest na 23:30 28 sierpnia. Na miejscu bedziemy po 3, a w hitelu okolo 5 rano 29 sierpnia. zanim odpoczniemy to bedzie pewnie jakoś godzina 14... mam cały dzień w plecy. moge zarzadać innych godzin lotu? bo nie widzi mi sie wyrzucać tysiaka w błoto i tak zaczynać wakacji. bardzo proszę Was o porade, mieliście takie sytuacje?
#tui #pomocy #podroze
Pobierz
źródło: comment_1650790775xAiyw3dX7oBWpAoJDNu2RM.jpg
  • 7
@Krupier za wycieczke dalem 8500 (hotel, lot ubezpieczenie, ubezpieczenie od rezygnacji, transport z i do hotelu)
na stronach sam hotel kosztowal okolo 8000, do tego lot byl akurat tani bo 200 za osobe
lece we 2 osoby
@RuskiPies: zapoznaj się z umową którą podpisałeś, masz w niej wyraźnie zaznaczone że pierwszy i ostatni dzień to transfer, możesz mieć wylot nawet o 23:59, a powrót o 00:01 i jest zgodnie z umową

moge zarzadać innych godzin lotu?


XD

mieliście takie sytuacje?


tak i masa ludzi która kupuje wakacje z wyprzedzeniem

bardzo proszę Was o porade


porada -> czytaj ze zrozumieniem umowę zanim ją podpiszesz