Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@interpenetrate: też mnie lekarz uświadomił, że nerki nie bolą, bo nie są unerwione. Więc zostają tylko mięśnie pleców lub jakaś "akcja" uczulenia w organizmie, albo któryś pobliski ból mięśnia promieniuje¯\_(ツ)_/¯
@interpenetrate: nie mówię że cię nie bolą nerki tylko że ten ból może być spowodowany różnymi rzeczami - mogą być powiększone, może coś na nie naciskać, może jakieś tkanki dookoła są w jakiś sposób podrażnione. Do nefrologa będziesz czekał 5x dłużej niż do internisty a wystawi ci takie samo skierowanie na USG jak lekarz pierwszego kontaktu, do którego się dostaniesz na poniedziałek

Przy kamieniach masz ostry kłujący ból, nie do wytrzymania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@interpenetrate: ja jestem złym przykładem, bo urk. Ale często mnie okolice nerek qrewsko bolą, a okazuje się, że stan zapalny np.w pęcherzu. Albo ostatnio uczulenie na lek()
Więc, uważam, że organizm mówi Ci, że coś jest nie tak. Warto zdiagnozować u specjalistów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@interpenetrate: może nie wiedział, że tak na niego reagujesz. Następnym razem potwierdź, że ten nie służył, żeby sobie zapisali. Chyba, że dalej bierzesz to ja bym zmienił.
A jak by mnie dalej bolało, top badanie moczu jeszcze raz. Może coś jeszcze jest nie tak