Wpis z mikrobloga

Zgodnie z tym o czym pisałem wcześniej, rozpocząłem testowanie snu polifazowego. W celu sprawdzenia czy nie spadają mi możliwości umysłowe używam 15-minutowego testu ogólnego z Quantified Mind. Na razie zdecydowałem się na 3h snu podstawowego i 3 drzemki po 20 min dziennie, po 2-3 tygodniach, jeśli nie będzie komplikacji, planuje skrócić sen podstawowy do 1,5h. Pierwsze 24h za mną.

Na razie problemy sprawia tylko zasypianie na 20-minutową drzemkę. Postanowiłem dawać sobie na razie 5 min na zaśnięcie, czyli po 25 minutach od położenia się dzwoni budzik - większość drzemek była dziś krótsza, ze względu na to, że dość długo zasypiam, ale myślę, że to się szybko zmieni, chociażby ze względu na zmęczenie.

#senpolifazowy #wyzwaniepolifazowe
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vealheim: pisz, pisz kolego. i ja bede sledzil postepy. Kiedys sie w to bawilem, po kilku dniach czulem sie swietnie, jakby na lekkiej b----e, ale pozytywnie. az do momentu kiedy poszedlem spac na 20 min i obudzilem sie po 4h;) Strasznie mnie ciekawi jak CII to wyjdzie. Powodzenia! bedzie potrzebne, szykuja sie noce pelne kryzysu i pytan: po cholere ja to robie?! pojde spac jak czlowiek a nie kombinuje;)
  • Odpowiedz