Wpis z mikrobloga

@kasperski113: Z praktyką to co innego. Mój dobry znajomy który teraz pracuje w międzynarodowej firmie jako inżynier 13 razy zdawał. Po prostu stres go zjadał a w życiu nie poznałem bardziej ogarniętego gościa niż on więc to nie kwestia debilizmu. Kluczowe jest panowanie nad emocjami.
@konopiapolska: A potem jeździ taka baba. Ostatnio jedna postanowiła pod prąd jechać żeby korek ominąć XD. Oczywiście musiała cofać. Nie wiem kiedyś myślałem że to stereotyp że to kobiety gorzej jeżdżą ale teraz widzę że to jest #!$%@? prawda.
@kasperski113: większość na pewno nie, ale teraz pomyśl ilu jest egzaminatorów, to nie jest jakaś dobrze płatna praca, gdzie masz prestiż i wysokie wykształcenie - pracują tam takie zwykłe przeciętniaki, które od lat robią cały czas to samo, naprawdę wierzysz, że żaden z nich nie przyjął łapówki lub usługi albo też nie uległ urokowi kształtnej osiemnastki?

@rtgdgdrttdgcxgstrgdxxgst: skoro zdales prawko to chyba wiesz, ze w samochodzie w którym zdajesz masz kamerke i takie nagrania rzadko ale jednak sa sprawdzane, czytalem o kilku takich akcjach, kobiecie nawet cofneli prawko bo popelnila jakis powazny blad, takie sytuacje pewnie sie zdarzaja ale mysle ze maksymalnie kilka-kilkanascie razy w roku, za duzy przypal dla egzaminatora
za duzy przypal dla egzaminatora


@kasperski113: nie doceniasz sprytu co poniektórych, no ale nigdy się nie dowiemy. Ja tylko mówię, że niektórzy na wykopie by sobie za kilka chwil z taką zgrabną laską lewe jądro dali uciąć, więc myślę, że i tam się tacy zdarzają i są zdolni zaryzykować robotę.