Wpis z mikrobloga

faceci zdobywają szczyty gór, biorą udział w maratonach


@NadmiarNiedoboru: kobiety nie zdobywają szczytów i nie biorą udziału w maratonach. Ciekawych człowiek się dowiaduje. Abstrahując że na tym portalu tylko niebiescy chwalą się w postach wymyślonymi podbojami seksualnymi
  • Odpowiedz
@konopiapolska: książka napisana przez kobietę buahaha XD
Śmieszne i tragiczne () Kochana nie potrzeba książki. Po prostu podejdź do typa i umów się z nim gdzieś. Jezu, jesteś babą, jak możesz to s--------ć?! 99% facetów będzie zaskoczona bo nikt nigdy do nich nie startował i na pewno się umówią. Nie mamy przywileju do bycia wybrednym jak wy.

Chyba, że jak każda p0lka 6/10 walisz do chada
  • Odpowiedz
Co do reszty to krótka piłka: schudnij, naucz się robić loda z połykiem (w seksie i tak niewiele robicie poza leżeniem więc chociaż naucz się blowjobów), nie gadaj dużo (od tego bóg stworzył ci psiapsióły), nie bądź wariatką/histeryczką/księżniczką jęczybułą (od tego też masz psiapsióły), naucz się dobrze gotować (facet lubi mieć pełny brzuch i puste j---a)

I tyle.


@sugmadig: Tamten post był żartem

Szczerze odpoweim. To za dużo dla mnie.
  • Odpowiedz
Jezu, jesteś babą, jak możesz to s--------ć?! 99% facetów będzie zaskoczona bo nikt nigdy do nich nie startował i na pewno się umówią.


@sugmadig: To tak nie działa niestety. Nigdy nie startowałam do chadów, bo wiem, że u takich nie mam szans, a i tak na ogół moje podrywy kończyły się friendzonem albo koszem ze strony facetów. Wbrew pozorom większość mężczyzn nie jest desperatami i ma jakieś wymagania, które nie
  • Odpowiedz
@konopiapolska: teoretycznie to relacje z kobietami też nie są za bardzo opłacalne bo poza dziurą nie macie nic innego do zaoferowania i nawet wam się nie chce nauczyć gotować czy schudnąć.
Ale rozumiem, skoro chłop nie może dla ciebie urosnąć do 192cm i zapuścić włosy na zakolach to czemu miałabyś schudnąć czy nauczyć się gotować. Przecież to niewykonalne. I w dodatku do czego ci te umiejętności gdybyście się rozstali? Nie
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: "Wbrew pozorom większość mężczyzn nie jest desperatami i ma jakieś wymagania, które nie każda kobieta spełni."

Ale copium. I oczywiście więcej wiesz o facetach ode mnie. Te wymagania są tak niskie w porównaniu do waszych a mimo tego ci nie wyszło XD no nie wiem co powiedzieć. Ciesz się, że nie jesteś facetem bo z tagu przegryw nigdy byś nie wyszła.
  • Odpowiedz