Wpis z mikrobloga

Macie coś porządnego fabularnie godnego polecenia w game passie? Po przejściu serii Yakuza, nie mam za bardzo już w co tam grać, a subskrypcja aktywna jeszcze kilka miesiecy, chyba niepotrzebnie kupowałem na tyle miesięcy w przód.

Gearsy odpadają, nie podobało mi się. Halo to samo. Pixelowe indyki też. Jak tak przeglądam sobie bibliotekę GP to nie widzę nic szczególnego co by mnie zainteresowało, a czego nie miałbym już dawno za sobą.
#gamepass #gry #pcmasterrace
  • 16
@ZlodziejBilonownic:

A Plague Tale

Hellblade

to już za mną

Prey

to może być okej ale, jakoś nie szczególnie zachęca, szczególnie jeśli ma się lepsze gry w planach

We Happy Few

podobnie to, ale chyba mam to gdzieś na innym launcherze, bodajże na epiku to nie spieszy mi się z ograniem tego

Life is Strange True Colors

słyszałem że to jest gorsze niż poprzednia część, w którą też swoją drogą nie grałem
@Amenotejiikara Dwójka jest bardziej rozwinięta pod względem rozgrywki (polecam grać Emily- cały pakiet nowych mocy, bo jak grasz Corvo to masz powtórkę z jedynki), a jedna lokacja to majstersztyk. No i wiadomo, lepsza grafika. Niestety fabularnie dwójka wyraźnie odstaje od jedynki. W ramach ciekawostki- jedynkę ukończyłem krwiożerczym Corvo, dwójkę Emily bez wykryć i zabójstw xd