Wpis z mikrobloga

Jaki ten #uncharted 4 jest zajebisty to głowa mała... Dawno się tak dobrze nie bawiłem przy żadnej grze - piękna, super gameplay, dobry balans między strzelaniem/zagadkami/platformówką i do tego filmowa, łatwo przyswajalna fabuła.

Miodzio!

Zaliczyłem 3, potem 4. Nie wiem czy zbiorę się w sobie żeby pograć w 1 i 2 które mam w packu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może być ciężko to zaakceptować.

#ps4 #gownowpis #gry
  • 11
@ATAT-2: ja się odbiłem od Shadow of the Tomb Raider. Po jakimś czasie zagrałem w Uncharted 4 Lost Legacy i jak to przeszedłem i wróciłem do TR to się odbiłem jeszcze bardziej :D
@ATAT-2: dwójka jest super, na pewno się nie zawiedziesz. Jedynka jeśli chodzi o historię też jest ok, no ale po tym co przeszedłeś to będzie mocne drewno ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak czy siak polecam wszystkie części, 4 moim zdaniem też jedna z mocniejszych
@ATAT-2: chyba o "kiepskiej" 1, a nie 2. Choc wg mnie 1 nie jest slaba, tylko po prostu sie zestarzala dosc mocno. Jak zagrasz w odpowiedniej kolejnosci to 4 (a szczegolnie epilog) bedzie mega feelsowa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ATAT-2: chyba coś popieprzyłeś z info - dwójka to jedna z najlepszych gier na świecie. Ograłem wszystkie części wiele razy, dalej dwójkę stawiam na pierwszym miejscu