Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi, o co chodzi ludziom, którzy w czasie deszczu (i to normalnego, a nie ulewy gdzie przodu maski nie widać) zatrzymują się na drogach ekspresowych na pasach awaryjnych?

Wracałem dzisiaj przez S7 odcinkiem od Mławy do Gdańska i to co się działo to jakaś paranoja. Na odcinku ok. 180 km jakieś kilkanaście aut uznało, że przez deszcz nie będzie jechało. Z Yanosika mam 10 potwierdzeń ostrzeżenia o zatrzymym pojeździe, a było takich geniuszy na pewno jeszcze kilka więcej.

Szczególnie podziwiam geniuszy co nawet trójkąta ostrzegawczego nie włączą, a ich światła awaryjne wyglądają jakby tylko jedna strona kierunkowskazów działała.

Ludziom się auta psują od deszczu? Bo żadne z nich nie wyglądało jakby wpadło w poślizg i walnęło w barierkę.

#drogi #motoryzacja #samochody #gorzkiezale
cofko - Powiedzcie mi, o co chodzi ludziom, którzy w czasie deszczu (i to normalnego,...

źródło: comment_1650399671wb27PJoObfF8gSVzZ2tNbh.jpg

Pobierz
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cofko: nie zdziwię się jak jest to wina stanu technicznego auta i np wycieraczki nie działają albo są tak #!$%@? że ledwo zbierają więc taki pacjent gówno widzi. Kilka razy kupiłem auto na handel w którym naprawdę mocno zastanawiało mnie jak poprzedni właściciel się tym poruszał w okresie jesiennym. Jedno miało gumę wycieraczki pasażera praktycznie odklejoną i rozwarstwioną. To wydatek rzędu 30zl na jakieś marketowe sraki a ludzie nawet tego nie
@cofko: kim do #!$%@? jest yanosikgtr, ja się kręcę głównie po podkarpaciu i też mi non-stop dziękuje taki człowiek
@DarkZizi: raz w typa prawie #!$%@?łem w katowicach bo się ulewa zrobiła, turlam się prawym pasem te 40-50 km/h przez średnicówkę bo wycieraczki ledwo wyrabiają a tu #!$%@? typ scenikiem stoi na pasie i jeszcze pacan światła pogasił
innym razem jak z s19 zjeżdżałem w rzeszowie to nie mogłem przejechać pod