Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj w Audi po wycenę rocznej używki - Audi A4, 230k.
Przy moich parametrach - 15% wplaty, 36 miesiecy rata wyniosła 4600 brutto XD Opłaty ~46k za 3 lata. 125% cały koszt.
Może ktoś potwierdzić, że przez wibor #!$%@?ło mu tak ratę, czy Audi i ich bank próbują mnie wydupczyć? Jak robiłem kalkulacje droższego Audi o 60k przed pandemią to rata wyniosła prawie 1500 zl brutto mniej.

#audi #motoryzacja
  • 18
no właśnie się dziwię - może takie na wypasie jak piszesz, ale w tej cenie to wolałbym a5, dużo bardziej podoba mi się wizualnie niż a4. W zeszłym roku brałem a4 w tym ichniejszym leasingu z małym wkładem to podam ci jak to wygląda w ratach przed wzrostami i po. To może dojdziesz czy u ciebie się zgadza. W sierpniu 2021 miałem 1582,73 PLN brutto, a w kwietniu 2022 mam 1891,20 PLN
@TDDwBashu: ale czy to był leasing czy jakiś zawoalowany program wynajmu, gdzie z zasady nie wyłapujesz? Zazwyczaj przy tym drugim wychodziło drogo
Audi Perfect leasing. Wykup 108k xD


@TDDwBashu: @djdaniel: to jest oferta najmu. Na używka, i z resztą przy nowych, zawsze będzie wysoka suma opłat. Natomiast wpływ WIBORu jest taki, że suma opłat przy 5 latach, niskiej wpłacie i wykupie ok. 10-20% będzie już ok. 120%:
Oprocentowanie
7,73%
w tym marża
2,95%

Nie zrobię oferty, bo nie oferujemy najmu na auta używane. Mogę zrobić klasyczny leasing z wykupem. Tak by wyglądała
Pobierz OptiFinance - > Audi Perfect leasing. Wykup 108k xD

@TDDwBashu: @djdaniel: to jest...
źródło: comment_1650400054Hn8qxAOQVzKnwdzWAFVvaQ.jpg