Wpis z mikrobloga

@r2r2r2o: Tej ale je sie ubiera na glowe a nie na nich siada.

Mam, uzywam blisko 2 lata i zlego slowa nie dam sobie powiedziec. No moze poza jednym. Jedna gumka sie odkleila. No moze jeszcze parowanie jest troche uciaziwe ale jak juz raz sparujesz to po temacie.
@gorzki99 @Cypherspeed: Wycierane szmateczką z potu zrobiły 'pęc'. Po fakcie znalazłem w necie kilka takich przypadków na foto. Wbrew nazwie w tym miejscu nie ma już tytanowego pałąka. W recenzjach amazonowych można też znaleźć kilka stron podziękowań od "zadowolonych" użytkowników. Gdyby nie cena to oddał bym to do PSZOKu bez żalu.

Jeśli chodzi o jakość dźwięku, to ze względu na konstrukcje, nie ma szału. Jak ktoś chce żeby coś brzdąkało nad
Wycierane szmateczką z potu zrobiły 'pęc'.


@r2r2r2o: No dobra. Ja nie testowalem wystawiania na "solanki" :P

Serio nie odbieraj tego jako atak tylko moje spostrzezenia. Mam, uzywam, dzialaja. Poza odklejeniem sie gumki problemow nie ma.

I sa dosc uzyteczne bo mozesz ich uzywac nawet tam gdzie sluchawki sa zabronione. BHP sie nie doczepi. Poza tym normalnie da sie na nich gadac "przez telefon". 9 h dzialania na jednym naladowaniu (i jakos
@gorzki99 jak nie jesteś audiofilem, to bezprzewodowe douszne za 100zł niszczą aftershokzy dźwiękowo i przez brak izolacji nie boisz się, że ktoś Cię rozjeździe
ak nie jesteś audiofilem, to bezprzewodowe douszne za 100zł niszczą aftershokzy dźwiękowo i przez brak izolacji nie boisz się, że ktoś Cię rozjeździe


@fexxer: NIe wiem bo jak nie jesem auiofilem to ja mam slyszec dobrze i czysto. I tak slysze jako nieaudiofil na tych sluchawkach. Nie widze problemu - a pomimo ze kabla za 5k nie kupuje to lubie slyszec bez zaklocen. No i mi sie sprawdza w robocie gdzie
@gorzki99 Jak chcesz słyszeć dobrze i czysto to nie kupujesz aftershokzow. Te słuchawki mają tak specyficzne zastosowania i z tego względu tak spore kompromisy względem dźwięku, że dziwię się ludziom, którzy tak po prostu je rozważają. Nie wiem, do pływania to chyba nie mają alternatywy, ale poza tym to raczej tylko taka nowinka technologiczna.

Nie trzeba być audiofilem, żeby dobrze słyszeć, wystarczy myć uszy.
Nie wiem, do pływania to chyba nie mają alternatywy


@fexxer: Ja nie plywam :P
Poza tym te do plywania z tego co wiem to nie maja mozliwosci gadania przez telefon. Wiec juz mi sie nie podobaja.

Nie trzeba być audiofilem, żeby dobrze słyszeć, wystarczy myć uszy.


"Audiofil" != mycie uszu. Ja audiofilem nie jestem ale nawet znajomi maja ze mnie beke jak sie krzywie na jakies "faile" Bo oni ich nie
@gorzki99 Gadanie o tych audiofilach zawsze powoduje u mnie sarkastyczny uśmiech, bo już wiem, że to będzie dyskusja z kimś kto nie zna zbytnio tematu. Ja miałem masę słuchawek, a nie uważam się za audiofila, miałem masę sprzętu, głównie z ciekawości. Podejście mam typowo pragmatyczne, żadne audiovoodoo. Jednak jeśli od aftershokzow znacznie lepiej grają pchełki Vido za 7zł to dla mnie to jakiś znak ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jednak jeśli od aftershokzow znacznie lepiej grają pchełki Vido za 7zł to dla mnie to jakiś znak ( ͡º ͜ʖ͡º)


@fexxer: No i git. Dla Ciebie lepiej ja pchelek nie testowalem. Raz nie lubie miec czegos w uszach a dwa nie moge w robocie bo sie bhp przypierdzieli.

Jak jeszcze kolana pozwalaly to jezdzilem na rowerze. Nie bylo opcji zebym jezdzil z pchelkami. Nie moge nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gorzki99: @r2r2r2o: możecie mi powiedzieć jak to się sprawuje? Jest przycisk do pauza Play? Chce je do audiobooków. Ale jednocześnie chce je mieć tylko do multimediów, a połączenia normalnie przez tel. Da się je wyrwać taniej? A może jakiś inny model bo audiobooki mało wymagające
@Cypherspeed: kupiłeś coś?
@fexxer: o jakiej izolacji mowa? Polecilbys coś co miałoby przycisk Play pauza?
możecie mi powiedzieć jak to się sprawuje? Jest przycisk do pauza Play? Chce je do audiobooków. Ale jednocześnie chce je mieć tylko do multimediów, a połączenia normalnie przez tel. Da się je wyrwać taniej? A może jakiś inny model bo audiobooki mało wymagające


@Itslilianka: Jest przycisk pauza.
ALe zeby sluchac audiobooki to musisz je miec sparowane z uradzeniem. Nie wiem czy sie da sparowac z jaims czytnikiem. Jak sparujesz z telefonem