Wpis z mikrobloga

Nie no - lewicowe aktywistki oficjalnie pokonały kolejny stopień odrealnienia.

W weekend byłem na spotkaniu ze starą znajomą ze środowisk lewicowych (grono, które opuściłem). Rozmowa zeszła naturalnie na tematy polityczno-socjologiczne.

Od słowa do słowa, koleżanka gotowała się coraz mocniej, kiedy tłumaczyłem jej moje zdanie nt. hipokryzji współczesnych kobiet oraz ruchów feministycznych. Gdy mówiłem o niesprawiedliwych wyrokach w sądach rodzinnych, w których mężczyźni są gnojeni dla zasady oraz o egzystencji gwałtu kobiety na mężczyźnie - olewanym i bagatelizowanym przez społeczeństwo - koleżanka się #!$%@?ła i wyskoczyła z kartą, że - uwaga - stałem się chorym, prawicowym homofobem XD XD XD.

Zapytałem, jak mogę być homofobem, jeżeli jestem osobą bi i w pełni wspieram środowisko gejów, aby mieli jak największe prawa, bo to poniekąd również w moim interesie (?). Usłyszałem, że jako „bi cis man” jestem właściwie jak hetero - a nawet gorszy - bo wykorzystuję „młodych, naiwnych twinków” tak jak i dziewczyny, którymi manipuluję i szybko urywam kontakt xD

Potem był jeszcze monolog, który w skrócie brzmiał: nie można wspierać osób LGBT, jeżeli nie wspiera się feminizmu. Kurtyna i bez komentarza.

Drogie (lewicowe) panie, będę wspierał moich gejowskich braci, tak jak i wszystkich mężczyzn, bo tak wam #!$%@? od tej hipokryzji i cyrku twitterowo-tiktokowego, że już nawet próbujecie cancellować osoby biseksualne, bo nie pasują wam do agendy.

Współczesne kobiety to w większości odrealnione agresorki. Zobaczycie, że za parę lat zacznie się agenda #!$%@? do osób trans i gejów.

#neuropa #bekazlewactwa #blackpill #redpill #bekazrozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #pieklomezczyzn #4konserwy #teczowepaski
Tywin_Lannister - Nie no - lewicowe aktywistki oficjalnie pokonały kolejny stopień od...

źródło: comment_1650376071nlN23romBg5zVT5njAftpS.jpg

Pobierz
  • 32
@Tywin_Lannister: Bo jako prawaczek, powiem szczerze. Temat nierówności prawnych oraz gwałtów na mężczyznach to taki marginalny temat i próba uczepienia się feminizmu z perspektywy grupy wrażliwej, bo we współczesnym dyskursie z lewaczkami tylko w taki sposób możesz ich krytykować.

Kobiety są fizycznie słabsze od mężczyzn, więc to normalne, że są dużo częściej ofiarami gwałtu i bardziej się go obawiają. Jakby statystyczna kobieta, którą spotykam na ulicy chciała mnie zgwałcić to bym
Współczesne kobiety to w większości odrealnione agresorki. Zobaczycie, że za parę lat zacznie się agenda #!$%@? do osób trans i gejów.


@Tywin_Lannister: Nie wiem czy osoby LGBTQ+ zdają sobie sprawę, że ostatecznie kobiety w Polsce staną przeciwko ich przywilejom prawnym. Szczególnie jeżeli chodzi o osoby trans. Oczywiście propagandowo najłatwiej będzie takie rzeczy zrzucić na kościół. Jednak to dzięki kobietom osoby trans seksualne nigdy nie zostaną uznane w Polsce, bo kobiety nazbierały
@Tywin_Lannister: trollujesz, czy ciebie już do reszty odkleiło?

Gdy mówiłem o niesprawiedliwych wyrokach w sądach rodzinnych, w których mężczyźni są gnojeni dla zasady


to akurat nieprawda, więc tutaj słusznie się zagotowała, jeśli w ogóle ta dyskusja miała miejsce, a prawdopodobnie nie

Zapytałem, jak mogę być homofobem, jeżeli jestem osobą bi


osoba bi może być homofobem, taka samo jak osobo homo czy hetero

Współczesne kobiety to w większości odrealnione agresorki. Zobaczycie, że