Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania

Pomóżcie bo czuje się trochę jak zły syn.
Mając 14 lat zmarł mi tata, było ciężko ale trzeba żyć dalej. Moja mama ma mnie i siostrę, daliśmy radę.
Siostra wyprowadziła się w wieku 25 lat za lepszą pracą do Anglii a ja jakiś czas później w wieku 20 lat do Krakowa.
Mamie niczego nie brakuje. Mieszka w domu jednorodzinnym wraz z wujkiem (który robi czasami awantury o pierdoły ale taki już jest).
Minęły 3 lata, ja mam 23, siostra 25 i oboje czujemy, że mama ma ogromne wyrzuty do nas, ze wyjechaliśmy za lepszym życiem a nie zgniliśmy na tej wsi...
W sumie prosto nam to mówi, że czuję się samotna i nie ma z kim porozmawiać oraz jej się NUDZI samej w domu. Mówi to bardzo często, wypomina nam i gra na naszych emocjach. Ona jest zawsze tą najbardziej pokrzywdzoną.
Ale czy to jest nasza wina? Dodam, że mama ma 4 siostry, a 3 z nich mieszka w odległości do 1km od jej domu.
Już ostatnio jej pokazałem tindera i nawet fajnie, poznała kilku gości. Jeden jej co tydzień kupował kwiaty przez kilka miesięcy, zabierał ją na wyjazdy ale ona niczego do niego nie czuje. Potem trafił się kolejny, ale też coś jej się nie widzi.
Po prostu chciałbym się was zapytać, co wy o tym myślicie, bo czasami po jej gierkach emocjonalnych mam wrażenie, że serio jestem złym człowiekiem.

#wyprowadzka #zwiazki #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #kiciochpyta #rodzice #pracbaza #anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625c672ded0d2e55b1eb2b96
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 6
  • Odpowiedz
Ale czy to jest nasza wina?


@AnonimoweMirkoWyznania: ta kobieta skazała cię na życie. Wszystkie nieprzyjemności jakie cię w życiu spotkały, są wynikiem jej lekkomyślnej decyzji. Nie ma żadnego prawa czegokolwiek od ciebie wymagać.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: każdy jest odpowiedzialny za siebie. Możesz jej pokazać jakieś grupki na FB, gdzie może poznać kogoś, ale na pewno nie jesteś od zaspokajania jej emocjonalnych potrzeb w stopniu większym niż masz na to ochotę
  • Odpowiedz