Wpis z mikrobloga

No i #!$%@?, no i cześć.
Trzecie mieszkanie z różowa, pierwsze było super, właściciele wrócili z emigracji, na drugim jakiś ukryty grzyb, jak zostawiłeś zamknięte mieszkanie na kilka dni i wszedłeś to waliło stęchlizną. Trzecie, po generalnym remoncie, zdecydowanie najładniejsze jakie mieliśmy. Mija miesiąc i od kilku dniu w nocy czy nad ranem znajduje 1-2 prusaka. Nie spałem do 3:00, obchód całej klatki, w nocy chodzą po ścianach, poręczach. Dotarłem na najwyższe piętro (parter here) i widzę, jedne drzwi jakieś pokryte sklejka, przy nich najwiecej robaków. Chodzą miedzy drzwiami. Sąsiad z mieszkania obok wyszedł i gadam z nim, opowiada, ze tu wcześniej jakiś wnuk od babki mieszkał, ćpalnia była trochę, ale #!$%@? go, babka mieszkała teraz kilka miesięcy, zmarła ostatnio (widziałem klepsydrę) no i się zaczęło. Najlepsze, ze sąsiedzi maja #!$%@?. Nikt się nie interesuje. Ja potrafię spotkać pojedynczego na parterze, to co się musi dziac tam obok.
Jutro z rana dzwonię do spółdzielni i maja to załatwiać na już, ogarnąć firmę, najgorsze, ze trzeba wszystkie mieszkania zdezynsekowac, a to jedno stoi puste i pytanie czy reszta sąsiadów będzie i czy wpuszczą.
#!$%@? idzie dostać. Trzymajcie się w te święta.
#prusaki #robaki #owady #niewiemjaktootagowac
Pobierz siemenso_wariacina - No i #!$%@?, no i cześć.
Trzecie mieszkanie z różowa, pierwsze ...
źródło: comment_1650277140C2MYJYXUEA98lwKOqj52Ap.jpg
  • 3
@Meeeh: nawet nie strasz, przestudiowalem chyba cały internet, teoretycznie idzie, ale musza zdesynsekowac wszystko, a tu może być problem, koleżanka mówiła, ze jej mama miała w bloku tez, to kupiła żel i niby pomogło, czasami po roku jakiś się pojawił np. to użyła znów i znów spokój, tylko, ze ja bym chcial wytępić wszystko, liczę, ze spółdzielnia i sąsiedzi będą współpracować