Wpis z mikrobloga

@Lereve: chuju złoty, bardziej jestem w stanie uwierzyć, że pies pobiegłby 150, niż standardowy pociąg tyle jechał xD


@piekarSOAD: pojedzie, ale zależy od której strony do tego Poznania wjeżdża
  • Odpowiedz
@siemando: odsikane w domu. Jeździmy na Suwalszczyznę raz na 2-3 miesiące od 5 lat i do tej pory był jeden nieprzewidziany incydent moczowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) wozimy kocyk w razie jakby coś się stało, to można go zutylizować na kolejnej stacji. Dobrze znoszą, spokojne, zazwyczaj przesypiają drogę.
  • Odpowiedz
@piekarSOAD: uważaj na incydenty kałowe. Ja po kilku latach bezproblemowego jeżdżenia z kitku ( trasa 4 godizny) straciłam czujność. Incydent kałowy był tak duży i ... intensywny, że nie tylko kocyk ale cały transporter zdecydowaliśmy się wyrzucić w śmietniku na najbliższej stacji benzynowej (°° . Autentycznie nie wiem co tam się stało w srodku. Jak doszło do takiej skali katastrofy.
  • Odpowiedz
@piekarSOAD: to pociągiem przemykacie przez moją mieścinę. Tez jestem teraz na Suwalszczyźnie z dwoma sierściuchami. My akurat autem lekko nie ma. Pozdro.


@siemando: Są tez takie podkłady. Pewnie bardziej chłonne. Szkoda wyrzucać koc.
  • Odpowiedz
@piekarSOAD: uważaj na incydenty kałowe. Ja po kilku latach bezproblemowego jeżdżenia z kitku ( trasa 4 godizny) straciłam czujność. Incydent kałowy był tak duży i ... intensywny, że nie tylko kocyk ale cały transporter zdecydowaliśmy się wyrzucić w śmietniku na najbliższej stacji benzynowej (°° . Autentycznie nie wiem co tam się stało w srodku. Jak doszło do takiej skali katastrofy.
  • Odpowiedz
@podomka: domyślam się jaka mogła być przycyzna ( ͡º ͜ʖ͡º). Wjechaliśmy w jakaś wioskę w której akurat wietrzyli wielkie przemysłowe kurniki/ ew. palili szczątki kurzece po rozbiórce drobiu. Smród nie do opisania. Ledwo daliśmy radę w samochodzie. A zaraz pojawiła się kolejna fala smrodu tym razem z auta...
  • Odpowiedz
@piekarSOAD: starczy że jeden zaskomli i się zaczynają "gorzkie żale", licytacja, któremu większa krzywda się dzieje. Teraz przyjęliśmy strategię, że różowa siada z nimi z tyłu, to jest lepiej.
  • Odpowiedz