Wpis z mikrobloga

RAW odc.1507
Opinia:

Gala zaczyna się od Miz TV. Gościem Miza jest Cody Rhodes. Gospodarzowi nie podoba się, że jego gość jest od niego popularniejszy. Dochodzi do kłótni. Miz mówi, że Cody nie ma szans w ich pojedynku. Segment kończy się gdy Cody mówi ,,niech wygra najlepszy". Miz próbuje zaatakować Rhodesa gdy ten się odwrócił, ale mu się nie udaje.
Jeden z lepszych segmentów Miz TV w ostatnim czasie

Walka nr.1
Dominik Mysterio vs Veer Mahan
Squash. Nie podoba mi się kolejna szybka przegrana Dominika drugi tydzień z rzędu.
Ocena: brak

Po walce Veer zaatakował swojego rywala. Dominik został zabrany do ambulansu.
Ciekawi mnie jak długo Veer będzie budowany na niszczyciela zanim zacznie biegać za pasem 24/7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

AJ Styles udziela wywiadu na backstage'u. Zauważa Damiana Priesta i go atakuje tuż przed ich oficjalnym starciem.

Walka nr.2
AJ Styles vs Damian Priest
Dobry pojedynek, ale jak zwykle WWE musiało zepsuć zakończenie. Walka zakończyła się przez no contest kiedy to Styles leżał poza ringiem oraz zgasło światło, a następnie Priest pozował w fioletowym świetle.
Ocena:

Walka nr.3
Cody Rhodes vs The Miz
Nie miałem dużych oczekiwań co do pojedynku, ale muszę przyznać, że nie wypadł tak źle. Fajnie, że WWE pozwala używać Cody'emu akcji Cody Cutter (Myślałem, że WWE zabroni żeby chronić niezwykłość RKO)
Ocena:*

Po walce do ringu wszedł Seth Rollins. Rzucił Rhodesowi wyzwanie do rewanżu na gali WrestleMania Backlash. Cody przyjął wyzwanie.
Myślę, że panowie skradną show na następnej dużej gali

Kevin Patrick zapowiada Tommaso Ciampę jako nowego członka rosteru RAW. Pojawia się Ezekiel, który go wita na RAW. Kevin Owens mówi Ciampie, żebu go nie słuchał ponieważ to nie jest Ezekiel tylko Elias. Tommaso stwierdza, że to jest Ezekiel. Owens jest tym zirytowany.
Nawet zaciekawiło mnie to story z Ezekielem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Walka nr.4
Naomi vs Liv Morgan
Krótki pojedynek. Cieszę się że wygrała Naomi, która jest mistrzynią tag team kobiet.
Ocena: brak

Miało się odbyć VIP Lounge z udziałem MVP i Omosa, ale jako pierwszy w ringu pojawił się Bobby Lashley, który nie pozwolił na przeprowadzenie talk show. Doszło do kłótni pomiędzy MVP i Bobbym. MVP stwierdził, że to on pomógł Bobisławowi stać się gwiazdą i powinien być mu za to wdzięczny. Obiecał, że Lashley nie przetrwa następnego starcia z Omosem. Bobisław powiedział, że gdy skończy z Omosem rozprawi się z MVP.
Dobry segment który zainteresował mnie feudem. Tak poza tym to uważam, że Bobby nie potrzebuje managera, ponieważ sam potrafi wygłosić niezłe promo.

Tozawa, Reggie i R-Truth wychodzą z wieczoru kawalerskiego. R-Truth zamierza udać się na panieński żeby odzyskać mistrzostwo 24/7.

Austin Theory rozmawia w biurze z Adamem Pearcem i Sonyą Deville. Oznajmia żeby nazywać go Theory oraz żąda walki z Finnem Balorem o mistrzostwo US. Wchodzi Kevin Owens który chce przeprowadzenia testu wykrywaczem kłamstw na Ezekielu.
Nie rozumiem po co WWE skraca ring name Austina Theory

Walka nr.5
Bianca Belair vs Queen Zelina
Łatwa wygrana mistrzyni.
Ocena: brak

Po walce pojawiła się Sonya Deville, która zamierzała ogłosić następną predendentkę do mistrzostwa kobiet RAW.
Niespodziewanie zaatakowała Biance i ogłosiła, że to ona będzie jej następną rywalką. Cała sytuacja nie spodobała się Adamowi Pearce'owi.
Myślę, że ten feud ma duży potencjał. Wątpię żeby Sonya odebrała Biance pas mistrzowski.

Zamieszanie z pasem 24/7

Krótkie promo Chada Gable'a

Walka nr.6
RK-Bro vs Alpha Academy
Przeciętny pojedynek. Kiedy Riddle wykonał zmianę Orton bardzo szybko rozprawił się z rywalami.
Ocena: 1/2

Pojawiają się The Usos. Rzucają RK-Bro wyzwanie do walki o unifikację pasów tag teamowych. Przerywają im Street Profits. Orton proponuję The Usos i Street Profits walkę pomiędzy sobą.

MAIN EVENT
Walka nr.7
The Usos vs Street Profits
Najlepsza walka tej gali. Tak jak lubię - szybkie tempo, ciekawe spoty. Tak jak się spodziewałem wygrali bracia Uso.
Ocena:*1/2

Po walce doszło do bójki pomiędzy tymi trzema tag teamami. Gala zakończyła się kiedy Usos wznieśli wszystkie pasy mistrzowskie tag team.


Podsumowanie: Przeciętny odcinek. Jeśli chodzi o jakość walk to standardowo na niskim poziomie. Main Event uratował tą galą. Najbardziej nie spodobała mi się kolejna łatwa przegrana Dominika Mysterio oraz dziwne i słabe zakończenie dobrej walki pomiędzy AJ Stylesem i Damianem Priestem. Nie zabrakło kilku dobrych segmentów: Jedno z lepszych Miz TV w ostatnim czasie, szokujący atak Sonyi Deville na mistrzynię kobiet oraz wymiana zdań pomiędzy MVP i Bobbym.

Ocena: 5/10

#wwe #wrestling
Pobierz P.....D - RAW odc.1507
Opinia:

Gala zaczyna się od Miz TV. Gościem Miza jest Cody...
źródło: comment_1650225056msn4vh8gUBjwwAcaexWZ6W.jpg
  • 5
@PatrikoXD nie wiesz po co skrócili ring name Austina? Bo to jego prawdziwe imię :)))))
"WWE mocno działa ostatnio pod kątem zmiany przydomków zawodników i są to stanowcze wytyczne ze strony Vince’a McMahona. Tak zdecydowane kroki mają być związane w dużej mierze z tym, że sporo osób, które odeszły z WWE i dołączyły do AEW, występują tam pod tymi samymi pseudonimami, ponieważ federacja nie miała do nich wyłącznych praw (m.in. Adam Cole,
@Camuflash: Od tych wytycznych sa dwa wyjątki na ten moment: Cody Rhodes i Tommaso Ciampa (wcześniej występowali w WWE, tylko ze Ciampa pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem, wiec możliwe ze bedzie miał zmieniony ringname w przyszlosci)