Wpis z mikrobloga

@orkenzord: czasami trzeba ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@rosomak94: Aż tak dobrze to nie ma. Nie wiem jak to jest zrobione, jest w stanie osiągać dokładność w beznadziejnych warunkach. Cały czas ma rozwiązanie na 20+ satelitów, tylko błąd wyznaczanej pozycji to od 2m do 2cm. W piwnicy nie chce działać xd Może następna generacja.
@bm92: Oczywiście, że nie. Jak się zatrzymam to co epokę odbiornik poprawia pozycję. Chwila oczekiwania i z reguły dokładność osiąga te 5 cm, powyżej tego nie mierzę. Coś takiego jak fix i float tutaj nie występuje.
@PBuzz: ile razy pomiar po resecie inicializacji robisz ?


@hasek34: Zawsze robię 2 pomiary, żeby było zgodnie z rozporządzeniem.
Mam ten sprzęt krótko i mu nie dowierzam. Tutaj robiłem 2 pomiary, szedłem dalej, po jakimś czasie wracałem i znowu 2 pomiary.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PBuzz: ja łapię fixa w pokoju na stole i to chińczykiem za 5 cyfr ( ͡° ͜ʖ ͡°). Inna sprawa to wiarygodność, kiedyś cały dzień mierzyłem i się okazało że wszystko walnięte o 80cm bo jakoś błąd w stacji asg-eupos był ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale też robię 2-3 pomiary w niepewnych warunkach, czasem dziwne rzeczy wychodzą.
@atomic77 Mój chińczyk za 5 cyfr też łapie fixa w pokoju na stole. W lesie też potrafi złapać. Co prawda między dwoma pomiarami potrafiłem osiągnąć 2 metry różnicy, ale fix był.