Wpis z mikrobloga

209 395,29 - 17,16 =209 378,13

Trafiła się rzadka okazja do pobiegania w towarzystwie – z reguły ciężko mi znaleźć chętnych do biegania w moich typowych godzinach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Tymczasem wczoraj kolega z lokalnej grupy biegowej zaproponował na forum trening koło 7 - a gdy delikatnie zapytałem czy rozważa wcześniejszy bieg, nie oponował i krakowskim targiem stanęło na 6:30 (ʘʘ)

Zapodaliśmy sobie sympatyczną przebieżkę po okolicy, a że się nie dogadaliśmy kto prowadzi to każdy z nas myślał, że drugi nadaje tempo xD dzięki czemu wyszło całkiem sensowne tempo 5:05 min/km ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobrze że się umówiliśmy, bo pogoda była pod psem - co prawda ciepło (5°C), ale solidnie padało i wiał silny wiatr. Samemu chyba nie chciałoby mi się nosa wyściubić… a tak polecieliśmy ( ͡ ͜ʖ ͡)

Biegło się bardzo przyjemnie, ja przy okazji ochrzciłem nowe buty - poprzednie trailowe mi się rozpadły i na promocji dorwałem Asics Gel-Sonoma GTX z goretexem, ideał na takie warunki. Zamierzałem je przetestować na bieżni żeby ew. zwrócić, ale zaryzykowałem od razu teren i bardzo fajnie się sprawdziły (ʘʘ)

Wszystkim biegającym (i niebiegającym) Mirkom
i Mirkównom życzę radosnych, spokojnych, wyluzowanych i pogodnch (choćby duchem) Świąt ( ͡ ͡ )

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #ruszkrakow
enron - 209 395,29 - 17,16 =209 378,13

Trafiła się rzadka okazja do pobiegania w tow...

źródło: comment_1650092762Ts6JFQ2loSZ2CVuGQ0cJIK.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MalyBiolog: to troche za późno na takie eksperymenty xD żywienie już dawno powinieneś mieć ograne i to że ktoś nie je lub je coś konkretnego przed biegiem nie znaczy, że u Ciebie pyknie.

Jedz to co zawsze i nie kombinuj
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enron:
Powiedz mi proszę jedno. Bo widzę że ty w zimie w krótkim biegasz.
Jak Ty sobie dajesz radę w lato jak masz start przy 20+ celsjusza?

Bo dla mnie optymalnie to jest między 5 a 10 stopni.
Powyżej 25 dla mnie to jest walka
  • Odpowiedz
  • 0
@enron: jesz coś rano przed bieganiem? za tydzień mam pierwszy półmaraton, o 9:00, i myślę jak to rozegrać


@MalyBiolog: tak jak pisze @aukolb - nie kombinuj przed zawodami, bo pożałujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja poranki zawsze robię na czczo - nawet niczego nie piję itp., po prostu nie czuję takiej potrzeby. Jedzenie tuż przed bieganiem nie ma sensu, bo nic się nie wchłonie i tylko będzie się walało po żołądku i wkurzało. Za to po biegu jestem jak czarna dziura
  • Odpowiedz
  • 0
Powiedz mi proszę jedno. Bo widzqę że ty w zimie w krótkim biegasz.


To trochę oszukiwane, bo poniżej zera mam dwa podkoszulki. No ale fakt, na krótko ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jak Ty sobie dajesz radę w lato jak masz
  • Odpowiedz