Wpis z mikrobloga

Ech przyszło mi czekać na autobus na mojej wsi

Kierowca poszedł zapalić papierosa, ale silnik chociaż zostawił, żeby się nagrzalo. Oprocz mnie jest 4 pasażerów. Do miasta powiatowego jadą, bo na 6 do roboty. Dwóch z reklamówka, jeden z plecakiem a czwarta z torebką. Tego z plecakiem znam. Był na studniówce z moją koleżanką, ale ona o nim zapomniała bo wyjechała.

Startujemy o 2.48. Potem pojedziemy na okoliczne wioski. Na główną drogę wyjedziemy około 4. Bilet kosztował mnie 23 zł.

I tak się dzieje życia cud ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz jmuhha - Ech przyszło mi czekać na autobus na mojej wsi

Kierowca poszedł zapalić p...
źródło: comment_1650069781KkgACC2t20fJwu700BVef2.jpg
  • 23
@jmuhha uuuu to raporcik będzie miał kierowca. Nie wolno opuszczać zapalonego pojazdu i silnik nie może pracować na końcówce dłużej niż 2 minuty.
@jmuhha: Kurła, przypominają mi się czasy liceum kiedy to #!$%@? pksem kursującym 3x dziennie trzeba było dostać się do szkoły. Pobudka 4.30, szybkie śniadanie i polami hektar cisnąć na autobus na 5.30. Dojeżdżal tuż przed 7.00 a 7.10 zaczynały się lekcje, po lekcjach odsiedzieć swoje na dworcu, pekaes powrotny o 16.40 i już na 18.30 byłem w domu.

Wspaniałe to było życie i nigdy więcej, teraz jestem tak przeczulony na marnowanie