Wpis z mikrobloga

Ktoś wie dlaczego w Excelu 2007 taka cudowna linijka kodu w VBA nie działa, a jak prześlę to gówno komuś, kto ma nowszego excela, to już działa? Co ja w tym gównianym excelu nie mogę obrazków z linka wrzucać? Error 1004, nie odnaleziono pliku o tej nazwie.

With range ("A1:E20")
ActiveSheet.Shapes.AddPicture "randomowy.svg.wrzuconynajakasstrone.com", msoFalse, msoTrue, 20, 20, 20, 20
End With

Kto wymyślił naukę programowania na podstawie tego gówna #!$%@? to ja nie wiem #naukaprogramowania #vba #excel #office #studia #pytanie #pytaniedoeksperta ZDJĘCIE POWIĄZANE
Pobierz
źródło: comment_1650013993fCC7F5o6zVyV8yGE4TkwH9.jpg
  • 9
@Shatter: sprawdź czy jakikolwiek inny obraz z sieci pobiera przez Excela. Sprawdź, czy w ogóle próbuje przejść przez bramę.
Z doświadczenia wiem, że najlepiej VBA bawić się na najnowszych pakietach Office bo wtedy wszystko działa ( ͡º ͜ʖ͡º)

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zjem_Ci_nos: to co ja mam teraz sobie kupować po 15 latach nowego Excela żeby zrobić jakieś zadania do baby ze studiów? Jeszcze się pytałem, czy na pewno nic nie będzie się pieorzyc z racji starszej wersji. Nie, wszystko będzie super fajnie polecam i pozdrawiam Piotr Fronczewski. Już by naprawdę dali nam uczyć się programowania obiektowego w Javie albo innym cpp, to nie, w jakimś zasranym Excelu. Gówno.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zjem_Ci_nos: w sumie nikt nie pytał, to i nie dali.
Mój komp ma już prawie 10 lat, ja tu nawet chyba nie chce wymieniać tego Excela, bo mi się pewnie coś popsuje XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wypokk_: mam starego strupa a nie komputer. Kupię i wgram nowego Excela i się okaże że się zesra na Windowsie 7 i w ogóle mi nie będzie chodził