Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace
Jest duża różnica między graniem na HDD a ssd? Zwykle gram w jedną grę, więc mój bieda dysk ssd styka, ale czasem zagrałbym sobie w bf1, a mam na ssd koło sto giga, więc wychodzi na to, że zostaje kilka giga wolnego tylko, i zero miejsca na coś innego. Z wczytywaniem nie mam problemu, że będzie dłużej, chodzi o samą płynność gry
  • 5
@zacky: niektóry gry już mają we wymaganiach dysk SSD. Przesiadłem się na same SSD i różnica jest taka, że w niektórych grach zniknęły jakieś przycięcią doczytywania tekstur itd, no i BFy się wczytują znacznie szybciej - widać na serwerze kto ma SSD, bo jest się zawsze pierwszym na mapie xD do gier i magazynu wystarczy jakiś SSD z tańszych serii np GoodRAM CX400, Crucial BX500
@SpokojnyPan: @Megawonsz_dziewienc: do tej pory miałem zestaw do którego podobno nie da się podłączyć więcej pamięci, plus komputer z 2017 który już wtedy był z półki średnio wyższej niż z najwyższej, i jeszcze Wieśka ciągnął, to stykało. Teraz wydawało mi się to logiczne, żeby dokupić bo zmieniam zestaw, ale wolałem się upewnić