Wpis z mikrobloga

mój stary to fanatyk #renault Scenic. Pół podjazdu #!$%@? Scenicami, najgorzej. Średnio raz w miesiącu stary kupuje nowego Scenica. W swoim dwudziestodwuletnim życiu już z 20 razy byłem w Wydziale Komunikacji je rejestrować. Tydzień temu poszedłem zarejestrować swój prywatny samochód to baba z okienka od razu zaczynała wklepywać Renault Scenic w baze.

Drugie pół podjazdu #!$%@? częściami do Scenica. Co tydzień ojciec robi objazd po okolicznych szrotach, żeby skompletować części. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety, bo myślałem, że zaoszczędzimy trochę czasu na jeżdżenie po całym powiecie po części. Teraz nie dość, że kupywał części przez internet to siedział na jakichś forach dla scenicarzy i kręcił gównoburze jak ktoś narzeka na swojego Scenica. Potrafił drzeć mordę do monitora albo #!$%@?ć klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie #!$%@?ł, to założyłem tam konto i go trollowałem, pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty, typu: 1.9dci się #!$%@?, czy wykupił ubezpieczenie z lawetą xd

Pewnego razu w jego ukochanym Scenicu, którym tylko jeździł w niedzielę do kościoła i do szwagra w święta obróciła się panewka. Cały czas Scenica prysł. Stary powiedział, że #!$%@? to francuskie gówno. Powiedział, że wyprzedaje to ścierwo. Z tydzień #!$%@?łem się, żeby zrobić dobre zdjęcia i wystawić toto na otomoto. Może jest ktoś z was zainteresowany niebitymi Scenicami?

PS. Stary przerzucił się na porządnego Passata B6 1.6fsi.

#pasta #heheszki #motoryzacja
Pobierz szybki96 - mój stary to fanatyk #renault Scenic. Pół podjazdu #!$%@? Scenicami, najgo...
źródło: comment_1649925206QVjzHWWiShmVbPBiIg5KfK.jpg
  • 5