Wpis z mikrobloga

@sorek: kiedyś sam byłem za Korwinem. Nawet byłem na jego spotkaniu w UK

Rozmawiałem o Korwinie z wujkiem co siedzi całe życie w polityce.

Skoro Korwin jest tak inteligentny na jakiego wygląda i brzmi. A reszta cymbałów w rządzie jest tak głupia to dlaczego od tylu lat nie wykorzystał swojej inteligencji oraz sprytu aby się dostać do rządu i przejąć władzę?

Sam powtarza że większość to debile. Więc jakim cudem nie
Skoro Korwin jest tak inteligentny na jakiego wygląda i brzmi. A reszta cymbałów w rządzie jest tak głupia to dlaczego od tylu lat nie wykorzystał swojej inteligencji oraz sprytu aby się dostać do rządu i przejąć władzę?


@adamsowaanon: bardzo prosto - bo jeśli zacznie grać w ich polit poprawną grę - czyli zacznie kłamać - to już przegrał i straci wszystkich ludzi którzy za nim szli po prawdę :)

Albo Korwin
@sorek: aha czyli walczy o coś 40 lat i zmarnował tylu ludziom czas gadając jedno i to samo w kółko i robiąc nadzieję,

Samo bycie politykiem już wyklucza bycie honorowym i prawdomównym. Już dziwki mają więcej honoru i prawdomówności.

Jak jest np wojna to się odpowiada wrogowi wojną albo robi tak jak papież kazał podać sobie ręce nie ważne kto zaczął. Xdd
aha czyli walczy o coś 40 lat i zmarnował tylu ludziom czas gadając jedno i to samo w kółko i robiąc nadzieję,


@adamsowaanon: jaką nadzieje? Korwin to wolność, Korwin to nadzieja. Póki jego dusza przetrwa wśród ludzi którzy walczą o to samo - to jest o co walczyć.

Ty myślisz że 40 lat wystarczy by przekonać ludzi do tego? Ludzie mają mentalność niewolnika - tak jak i Ty uważają że nie
@sorek: ale ja jestem za poglądami Korwina tylko jego droga do zdobycia władzy mnie irytuje bo mam gdzies jak do niej dojdzie.

Liczy się tylko i wyłącznie efekt, czyli reformy i prawo które obiecuje że wprowadzi.
Może nawet ich wszystkich oszukać i zrobić w bambuko. A potem zająć się tym o czym mówi przez tyle lat.
Mam prawicowe poglądy tak jak i on.
40 lat to całe pokolenie, ile jeszcze mamy
ale ja jestem za poglądami Korwina tylko jego droga do zdobycia władzy mnie irytuje bo mam gdzies jak do niej dojdzie.


@adamsowaanon: ale rozumiesz że nawet jeśli wygra to za pare lat lewackie umysły ludzi zepsują wszystko? Myślisz że dlaczego Mojżesz chodził z Żydami 40 lat po pustyni? By wymarło pokolenie niewolników!

Dokładnie tego potrzeba.

Liczy się tylko i wyłącznie efekt, czyli reformy i prawo które obiecuje że wprowadzi.


@adamsowaanon:
@sorek: "economy first" to zmienia ludzi i dobrobyt z pracy i jak widzisz że praca na sens i daje ci dobre życie.

Homo soviectusy jak wymrą to nic nie zmieni,
Bo już są homo pińcset plusy hodowani przez socjalistów przy korycie.
jak by nic nie zmienił. ? Miał by większość w rządzie, rządził sam i zrobił Eldorado dla firm i pracowitych ludzi.


@adamsowaanon: tak i po 5 latach dobrobytu ludzie by wybrali PiS bo obieca bombelkom i tyle widzieli xD Przeceniasz ludzi.

"economy first" to zmienia ludzi i dobrobyt z pracy i jak widzisz że praca na sens i daje ci dobre życie.


@adamsowaanon: tak, ale na to potrzeba dekady. Nie