Wpis z mikrobloga

Jeśli chodzi o pierwszą parę to mam dokładnie takie same odczucia jak większość. Mam wrażenie że tutaj kompletnie nie ma chemii. Kurde, to są młodzi ludzie a ich wogole do siebie nie ciągnie. No może Agnieszka wykazuje zainteresowanie, ale z jego strony nic. Ani sie o nią nie troszczy, nie wodzi za nią wzrokiem, nie szuka bliskości. No jakby byli ze sobą 10 lat, a nie 10 dni.
Szkoda mi Agi. Ja u niej wyczuwam desperację i bardzo niska samoocene, w tej relacji zatraca siebie. Może będzie to inaczej wyglądać jak pojadą do niej, ale nie sądzę. Ona jakby miała z tyłu głowy że nie jest go warta i wszystko co robi to robi pod niego. Może nadinterpretacje teraz, ale jakoś tak to czuję.
Niby są mocno ku sobie no bo jeżdżenie po rodzinie, snucie planów, wszystko tak jakbyśmy już byli pewni siebie a tak naprawdę jakby porownac jak się obnoszą ze sobą w porównaniu do Patrycji i Adama to jest przepaść. U bulionerow niby jesteśmy parą ale chemii brak, u trzeciej pary chemia ewidentna mimo dystansu i braku konkretów. Z tych dwóch relacji wolałabym być w tej drugiej:)
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 5
@krotka_pilka: bo niestety masz rację , Agnieszka swoją postawą kreuje negatywny wizerunek kobiet. Myślę że po Oskarku będzie sklejac się pół roku i po tym czasie znajdzie właściwego , przy którym będzie podróżować i poznawać świat a nie pichcić kurczaka i siedzieć na dupsku w kawalerce ( ͡° ͜ʖ ͡°)