Wpis z mikrobloga

Ostatnio mam taką fantazję seksualną.
Chciałbym, żeby Pani Premier (specjalnie z dużej) usiadła mi swoim jędrnym, fińskim, wcale nie wymagającym pracy chirurga dupskiem na twarzy.
Wyobrażam sobie jak przychodzi do domu po ciężkim dniu, zmęczona i lekko #!$%@?, bo musiała znowu użerać się z kacapami jak zwykle knującymi coś za granicą i ma ochotę na relaks. Każe mi położyć się na płasko na podłodze, po czym ściąga ubranie wierzchnie, zostając w samej koronkowej bieliźnie, ciasno opinającej jej gładkie ciało. Uśmiecha się do mnie i zadbanymi dłońmi z pomalowanymi w żółto-niebieskie barwy paznokciami głaszcze mnie w okolicach odbytu i penisa. Całuje delikatnie me usta, po czym zdejmuje majtki, obraca się tyłem i siada zadem na mojej twarzy tak, że nos mam w jej odbycie, a usta w wargach sromowych. Zaczynam zachłannie chłeptać jej pusię, ona zaś wije się z rozkoszy, bujając biodrami po mojej głowie to wprzód, to w tył. Tymczasem mój mały żołnierzyk stoi już na baczność niczym karabin Simo Häyhi w skupieniu czekając na wystrzał.

#ukraina #ladnapani
k.....i - Ostatnio mam taką fantazję seksualną.
Chciałbym, żeby Pani Premier (specja...

źródło: comment_1649853812EUTAmauVEbCHXKy60VvVrO.jpg

Pobierz
  • 60