Wpis z mikrobloga

Ostatnio mam taką fantazję seksualną.
Chciałbym, żeby Pani Premier (specjalnie z dużej) usiadła mi swoim jędrnym, fińskim, wcale nie wymagającym pracy chirurga dupskiem na twarzy.
Wyobrażam sobie jak przychodzi do domu po ciężkim dniu, zmęczona i lekko #!$%@?, bo musiała znowu użerać się z kacapami jak zwykle knującymi coś za granicą i ma ochotę na relaks. Każe mi położyć się na płasko na podłodze, po czym ściąga ubranie wierzchnie, zostając w samej koronkowej bieliźnie, ciasno opinającej jej gładkie ciało. Uśmiecha się do mnie i zadbanymi dłońmi z pomalowanymi w żółto-niebieskie barwy paznokciami głaszcze mnie w okolicach odbytu i penisa. Całuje delikatnie me usta, po czym zdejmuje majtki, obraca się tyłem i siada zadem na mojej twarzy tak, że nos mam w jej odbycie, a usta w wargach sromowych. Zaczynam zachłannie chłeptać jej pusię, ona zaś wije się z rozkoszy, bujając biodrami po mojej głowie to wprzód, to w tył. Tymczasem mój mały żołnierzyk stoi już na baczność niczym karabin Simo Häyhi w skupieniu czekając na wystrzał.

#ukraina #ladnapani
k.....i - Ostatnio mam taką fantazję seksualną.
Chciałbym, żeby Pani Premier (specja...

źródło: comment_1649853812EUTAmauVEbCHXKy60VvVrO.jpg

Pobierz
  • 60
@ku_wolnosci: chciałbym żeby to trafiło na jakieś fińskie chany (tłumaczenie z DeepL)

Viime aikoina minulla on ollut tämä seksuaalinen fantasia.
Haluaisin, että pääministeri istuisi kasvoilleni kiinteällä, suomalaisella perseellään, joka ei vaadi kirurgin työtä.
Voin kuvitella, että hän tulee kotiin raskaan päivän jälkeen väsyneenä ja hieman vihaisena, koska hän joutui taas tekemisiin venäläisten kanssa, jotka tavalliseen tapaan juonivat jotain ulkomailla, ja hän haluaa rentoutua. Hän käskee minua makaamaan lattialle, ja sitten hän