Wpis z mikrobloga

UWAGA! UWAGA! NOWE ZASADY!
Mówienie "z Ukrainy" uwłacza Ukraińcom, od tej pory mówimy tylko "od Ukrainy". Np. ściągnąłem towary od Ukrainy, a nie ściągnąłem towary z Ukrainy.
Proszę rozpowszechnić te zasady na fejsbukach, tiktokach i wszędzie. Zwłaszcza wśród Julek lewicowych.

#bekaztwitterowychjulek #bekazlewactwa #bekazpodludzi #ukraina
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wypok312:
Ale wyłowiłeś z---a XD.
Od tej wojny rusko ruskiej niektórym się w dupach p----------o albo zawsze tacy byli tylko teraz stali się aktywni.
Powiedzieć im że onuca i kacap to wszyscy z byłego ZSRR to cię zjedzą bo oni są anty Rosja i Ukraina friendship forever.
  • Odpowiedz
@LiquidMoonLight:
Robią się fanatyczni i wszystkie treści interpretują przez pryzmat ich korzyści dla propagandy ukraińskiej. Tutaj stwierdził że to wyśmiewanie mody na mówienie "w Ukrainie", więc szkodzi to w jakiś sposób Ukrainie/pomaga Rosji a więc jestem szpiegiem rosyjskim. Fanatyczna sekta zjebów.
  • Odpowiedz
@LiquidMoonLight:
Wymyślili to żeby okazywać swoją wyższość moralną i cnotę. Wymyślili że "na" to brak szacunku a "w" to okazanie szacunku. Nigdy nikt o tym w tych kategoriach nie myślał. Teraz jak nie mówisz ''w" to jesteś zły bo "obrażasz Ukrainę", a jak mówisz to jesteś zły bo popierasz debilizmy. Nie wygrasz z tym, spolaryzowali społeczeństwo tym debilizmem.
Niedorozwinięte Julki lewicowe to podchwyciły i rozpropagowały.
  • Odpowiedz
@LiquidMoonLight:
Albo mówisz "w Ukrainie" czyli popierasz kretynizmy poprawności politycznej, albo mówisz "na Ukrainie" - wtedy jako ruska onuca obrażasz Ukrainę. Tak czy inaczej nie wygrasz i zawsze się komuś narazisz. Brawo lewico, znowu spolaryzowałaś społeczeństwo, tworząc kolejną kategorię odnośnie wyboru "moralnego". A można to było zostawić w spokoju i nie ruszać. Teraz jest gównokonflikt, bo fajnopolacy chcieli sygnalizować jak bardzo są cnotliwi, że są lepsi niż reszta, która mówi
  • Odpowiedz