Wpis z mikrobloga

@vito_corleone: U mnie tej zimy zepsuły sporą część zimujących ziół. Skoro @Niewiemja nie ma pomysłu na chemię, to może podlewaj zraszając? Przędziorek lubi sucho i ciepło, ale idzie wiosna, więc będzie łatwiej zalać go bez zalania roślin
Przędziorek lubi sucho i ciepło


@shopec: Nie dość ze u mnie wilgotność zima to zazwyczaj 56+ to mam go tez na roślinach stojących nawet bezpośrednio w oparach nawilżacza gdzie liście są zwyczajnie cale pokryte woda. Ale mam nadzieje ze mój przędziorek mutant na którego nic nie działa to ewenement. Na papryki na szczęście nie wchodzi, widocznie ma do wyboru lepsze jedzenie
@vito_corleone jeśli nie chcesz się bawić w naturalne sposoby to u mnie zadziałał Nissorun strong z Targetu. Tam gdzie było dużo przędziorka jak u Ciebie przecierałam rośliny wodą z mydłem a potem robiłam oprysk. 3 pomidory mi padły bo za późno się zorientowałam ale papryki uratowałam :D
@kinex: ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdzie Ty w mieszkaniu pomidory trzymasz jak te rośliny wysoko rosną i potrzebują podpórki (wiąże się je żeby pod wpływem ciężaru pomidorów sie nie połamały)
( ͡° ͜ʖ ͡°)