Wpis z mikrobloga

Cześć.
To znowu ja i znowu na ten sam temat, przepraszam za zanudzanie. Podlinkuję moje poprzednie wpisy, które z resztą znajdują się gdzieś niedaleko poniżej. Wykonałem dodatkowe badania.
1. Prolaktyna spadła z poziomu 22 ( jak w poprzednim poście) do ok. 15. Nic z tym nie robiłem, żeby nie było. Czy to może sugerować, że z jakiegoś powodu poprostu się wacha ?
2. Po raz pierwszy w życiu zbadałem FSH i LH. LH jest chyba ok, bo w miarę po środku, natomiast FSH jest bliziutko dolnej granicy. Szczerze mówiąc, orientuje się baaardzo pobieżnie co do fukncji i w ogóle co do tego czym są te hormony, czy ten niski wynik FSH może oznaczać coś niepokojącego ?
I oczywście zdaję sobie sprawę, że ciężko na odległość coś powiedzieć, ale może ktoś jednak coś tu zauważy.
Wyniki badań wstawię w 2 screwnach, jeden będzie w komentarzu poniżej.
Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam wszystkich

Link do pierwszego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/64756483/czesc-postaram-sie-napisac-wszystko-dosc-zwiezle-i/

Link do drugiego: https://www.wykop.pl/wpis/64844529/czesc-wszystkim-raz-jeszcze-wybaczcie-ze-robie-to-/

#testosteron #testo #prolaktyna #finasteryd #lysienie #pytanie #hormony #badania
ja_29101899 - Cześć.
To znowu ja i znowu na ten sam temat, przepraszam za zanudzanie...

źródło: comment_1649702445zkZ5jjPTxW2xPh990SAj6j.jpg

Pobierz
  • 6
@ja_29101899: Robisz te badania w jakimś konkretnym celu czy dlatego, że ktoś Ci powiedział na Wykopie? xD

Przypomina mi to taką sytuację w której ktoś trafił na artykuł pt. "Ta choroba zniszczy Cię w tydzień, zobacz jakie daje objawy [TYLKO U NAS]" po czym zaczyna się badać. I dalej badać. I dalej. Pomiędzy kolejnymi badaniami trafia na jakieś drobne nieścisłości, szuka ich interpretacji w Internecie, znajduje dodatkowe schorzenia i robi nowe
@krzaczor93:
Może tak być że jest to apsekt psy psychologiczny jak najbardziej. Z tym, że sądzę również że poziom wolnego testosteornu mógłby być wyższy i to może mieć wpływ. Badania robię poprosru w celu znalezienia przyczyny
Może i tak. Tylko tak jak napisałem, ten finasteryd to był tylko bardzo krotki epizod i nie biorę go z 8 mies. Wątpie by to już teraz tak bardzo wpływało na "głowę", no ale nie można tego wykluczyć. Z tym, że raczej wykluczam fina jako główną przyczynę.