Wpis z mikrobloga

Ciekawe jakie to uczucie utrzymywać dłuższą relację z drugą osobą, słuchać, myśleć o niej i rozmawiać z nią na przeróżne tematy. Ciekawe jakie to uczucie być dla drugiej osoby kimś nazwijmy to pewnym, ciekawe jakie to uczucie patrzeć na tą drugą osobę jak na nikogo innego i żyć ze świadomością, że ta druga osoba tez tak na Ciebie patrzy. XD #!$%@?, pomyśleć, że kiedyś tego doświadczyłem, a teraz dla mnie to jakaś abstrakcja, niewyobrażalne to jest żeby był ktoś na kogo będę mógł tak patrzeć, i kto będzie tak samo widział moja osobę. Dzisiaj liczy się tylko mityczny keks, który na dłuższą metę mi akurat się nie podoba, jeżeli nie ma w nim chemii psychicznej. #!$%@? co to za przyjemność włożenie do dziury jakiejś obcej dla mnie dziewczyny o której nic nie wiem xD jak zostałem singlem to myślałem sobie ze k #!$%@? wreszcie się wybawie bajlando i wszystko zajebiscie. Miałem już relacje i chwilowe,i dłuższe. Przyznam szczerze, że ja to chyba jestem stworzony do tych dłuższych, i mimo, że czasy są jakie są to #!$%@? mam już w te wszystkie onsy fwb i tindery. To na serio ryje mi łeb bardziej niż bycie samotnym spierdoksem. Wolę z kimś zjeść, martwić się o kogos, zapytać jak minął dzień, czy po prostu porozmawiać o niczym. Ehh #feels #logikaniebieskichpaskow #przemyslenia #zwiazki
  • 1