Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wiesiek84: przez 6 lat pracowałem w sklepie budowlanym i najtaniej zawsze było listopad - luty z płytami osb to teraz nie wiem jak jest bo jak rzucałem robote to wyskoczył wtedy ta afera o dogadaniu się firm a patrząc teraz to ganc jakaś masakra. Jak Ci trzeba i masz miejsce to kupuj jak spadnie to max z 5zł na płycie ale to pewnie okolice września dopiero
@wiesiek84: szukaj promocji w marketach budowlanych. Nie spieszy Ci się z zakupem, więc możesz spokojnie czekać. Co jakiś czas wrzucają płyty OSB w dobrych cenach. W tamtym roku (w sierpniu) udało mi się upolować jednoczesnie promocje na płyty i transport.
@wiesiek84: najlepiej zamawiac towar przed wbudowaniem chyba ze masz gdzie go skladowac pod dachem. Rozeslij zapytania do okolicznych dostawcow z prosba o wycene. Z tego co widze to drewno z polski masowo do chin leci, tna gdzie sie da, wiec nie spodziewalbym sie tanszego surowca poki co
@wiesiek84: W zeszłym roku w sierpniu OSB grubości 22 mm było po ok 250-300 zł i każdy pieprzył że taniej nie będzie. Teraz są po 160-170 zł. W zeszłym roku deski calówki były po 1800 zł teraz po 1200. Idzie kryzys, ludzie wstrzymują budowy lub rezygnują, popyt spadnie a w związku z tym i ceny albo przynajmniej się zatrzymają w związku ze wzrostem kosztów energii. Jak 18 mm są po 130
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@01101010_01100001: a nie wiem po ile były w tamtym roku czy teraz bo mnie to już gowno obchodzi jestem wybudowany. Czyli potwierdziłeś ze w sezosnie materiały budowlane są najdroższe i trzeba kupować w zimie. Dzięki