Wpis z mikrobloga

Wnoszę o założenie jakiejś petycji, czy Skargi. Syreny alarmowe, powinny służyć tylko i wyłącznie w celach ostrzegawczych! Dziś po sygnale syren (o którym nie każdy wiedział, że to tylko widzimisię jednego, niezbyt wysokiego obywatela Żoliborza) słyszałem w po sąsiadach w bloku płacz przynajmniej dwójki dzieci, widziałem jednego faceta szamoczacego się przed blokiem z plecakiem. To nie jest już nawet śmieszne, ten jeden człowiek robi sobie co chce, zrobił sobie z Polski prywatny plac zabaw, trzeba coś z tym w końcu zrobić, bo to się posuwa za daleko

#gownowpis #smolensk #kaczynski a także trochę #ukraina, a właściwie, #ukraincy
Giban - Wnoszę o założenie jakiejś petycji, czy Skargi. Syreny alarmowe, powinny służ...

źródło: comment_1649575179rPt2S6FUN0PRj6NOzWKQQ9.jpg

Pobierz
  • 23
@TS_X9 Czym syreny alarmowe są uzasadnione na 10.04? Mamy cykliczne bombardowania? Może tornada? Albo pożary? Nie istnieje ineego uzasadnienie do użycia syren alarmowych, niż podniesienie alarmu, że względu na zagrożenie. To jest tylko widzimisię karakana, żeby każdy pamiętał O JEGO tragedii, gdzie ja mam to gdzieś i chciałbym zapomnieć
@Giban:

Dziś po sygnale syren (o którym nie każdy wiedział, że to tylko widzimisię jednego, niezbyt wysokiego obywatela Żoliborza) słyszałem w po sąsiadach w bloku płacz przynajmniej dwójki dzieci, widziałem jednego faceta szamoczacego się przed blokiem z plecakiem


Jak tego nie wymyśliłeś to pewnie gość się zaplątał w plecak, a dzieci płakały bo się obudziły. Już nie przesadzajmy w drugą stronę, ale prawda jest taka, że budzenie o 8:41 w niedzielę
@dzangyl Nigdy tego nie robiłem, są ludzie co się na tym znają i potrafią pisać pisma urzędowe. Ja jestem prostym robolem, wyśmiałby mnie, zamiast podpisywać
Wnoszę o założenie jakiejś petycji, czy Skargi. Syreny alarmowe, powinny służyć tylko i wyłącznie w celach ostrzegawczych!


@Giban:
A testować ich nie można?
Jak byłem w Grudniu w Holandii to prawie się zesrałem jak wszystkie telefony nagle zaczęły dzwonić i coś zawyło na zewnątrz bo testowali systemy ostrzegawcze. Akurat wojna wisiała na włosku więc też nie było to szczególnie rozsądne z ich strony.
A co do przyczyn odpalania syren akurat w
@Errad: pięknie sobie wymyśliłeś hipotezę, którą od razu bohatersko obroniłeś XD Gratulacje, ale to Ty dzwonisz.
Chyba oczywistym jest że testowanie systemu ostrzegania zawiera się w „celach ostrzegawczych”.
@Errad Nie napisałem nic o testach, napisałem o prywatnym widzimisię karakana.
Ale ja chce o tym zapomnieć. Oni byli nadludźmi? Moja babcia była dla mnie o wiele ważniejsza, ale nie słyszę, żeby w jej rocznicę cały kraj wstrzymywal oddech. Bycie dowódcą sił zbrojnych RP jest taką samą robotą jak budowlaniec czy hydraulik i dopóki nie zaszczyci się czymś wielkim (tragiczna śmierć nie jest czymś takim) to nie należy mu się większa cześć