Wpis z mikrobloga

Ktoś się orientuje jak w #inpost #paczkomaty nadać i odebrać paczkę w tym samym paczkomacie? Jest ta usługo o nazwie "podaj dalej" i czytam, że należy to zrobić tak, że paczkomat odbiorczy ustawić na ten sam co nadawczy i tak robię. Ale cena jest taka sama jakbym nadawał gdziekolwiek indziej (13,99PLN) i nie wiem czy to na pewno dobrze zrobiłem. Nie chciałbym aby mi to kurier wyjął i przywiózł w poniedziałek, bo chce to potraktować jako swego rodzaju przechowalnię na kilka godzin.

No i jeszcze jedno. Czy jeśli chce to włożyć dzisiaj i odebrać dzisiaj to muszę opłacić tę usługę "paczka w weekend"?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jestem_Tutaj: w Poznaniu jest tyle paczkomatów, że by im bagiet zabrakło aby choć po jednym przy każdym ustawić. A już szczególnie, że dzisiaj mecz tzw. podwyższonego ryzyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pwone: podaj dalej jest tylko dla klientów biznesowych z podpisana umowa z InPost. Twoja paczka zostanie nadana, w pon trafi na sortownie i we wtorek (lub pon wieczorem) zostanie ponownie umieszczona w tym samym paczkomacie. Za dużo ludzi sobie przechowalnie bagażu robiło i się wycofali z tego
  • Odpowiedz