Wpis z mikrobloga

Netfliksie co Ty odwalasz. Obejrzałem najnowszy sezon Szkoły dla Elit i poziom homoseksualizmu mnie zszokował. Dyrektor szkoły ma trójkę dzieci z czego dwójka jest homo, mamy też gwiazdę piłki i jego syna, ojciec pokazywany jako kobieciarz w pewnym momencie uprawia seks z nastolatkiem z którym jakże by inaczej uprawiał seks jego syn. Wątki można wymieniać i wymieniać. Netflix chciał się jawić jako pro homo ale efekt wyszedł odwrotny, przestawili homoseksualistów jak jakiś dewiantów uprawiających seks gdzie popadnie i z kim popadnie.
#seriale
  • 15
@banan0 z drugiej strony ogląda to głównie licbaza. A od młodszych kuzynów chodzących do ultra bananowej licbazy wiem ze teraz w licbazie połowa uczniów jest LGBT na 1000% , albo są bi, albo nie mają płci, albo chcą zmieniać płeć. Zmieniać imię. Nie wiem czy to kwestia mody czy wieku. Ale na pewno to jest ich ulubiony serial ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@banan0: Z moich obserwacji na Netflixie względnie neutralne są tylko koreańskie seriale. Nie ma wątków lpg wciskanych na siłę, nie ma samych silnych kobiecych postaci w czołowej obsadzie i białych mężczyzn, którym zostały jedynie role głupków i frajerów. ;)