Wpis z mikrobloga

Nie mogę już patrzeć na dzieciaka który się tutaj pode mnie podszywa i robi z siebie i postaci "Ricardo" nie wiadomo kogo. Na to jak pisze w liczbie mnogiej jakby był w jakiejś organizacji czy coś, nawet Gutman by się wstydził.. . Nie mogę już czytać o 50 czy 90 tysiącach kont i numerów które posiada i "sprzeda je w darknecie". Grubo typa fantazja ponosi... Jak zobaczyłem na wykopie "poradnik przejmowania kont jak Rumun" to postanowiłem przybliżyć Wam nieco moja osobę oraz powody moich działań. Powinniście wiedzieć co i dlaczego tu się #!$%@? xD Wspomniany "poradnik" możecie znaleźć w komentarzu pod tym śmiesznym znaleziskiem: wykop. pl/link/6599139/jak-rumun-przejmuje-konta-wykopkow/ - mnie by było wstyd takie coś w ogóle opublikować a nasz udawany bohater przejął tak 90k kont xDD. Ja, prawdziwy wymyślony Ricardo pokaże Wam o co chodzi i jak primitywnie napisany jest ten serwis. Także rozpoczynam edukacyjna serię z Ricardo! Kolejne wpisy będę dodawał normalnie, bez spamu. Czytajcie szybko bo będzie bardzo szczerze i szczegółowo a jak wiadomo, Bialkov nie lubi faktów i szczerości więc znając życie wpisy będą spadać szybciej niż Królowa Elfow. Na koniec screen z przykladem profesjonalnie napisanego kodu xD. Po wysłaniu zgłoszenia wpisu w odpowiedzi dostajemy ERROR z podziękowaniami i info, że zgłoszenie się udało xD. To ma sens, musi mieć. Gdyby kogoś to interesowało kolejny wpis dodam z konta @karwan92