Wpis z mikrobloga

regularnie wspominam breaking bad. oglądałem ten serial już 4 razy, można powiedzieć, że miał na mnie spory wpływ, pierwszy raz jak oglądałem miałem 14-15 lat. niesamowicie mnie wciągnął, przywiazałem sie do bohaterów, wiele razy sie pobeczalem jak wspaniały to byl dla mnie serial. ktos powie nie zesraj sie ale to dzieło sztuki było naprawde ważne dla mojego życia. nie wiem jak mam wyrazic inaczej moja milosc do tego, ale na pewno obejrze jeszcze z 5 razy ten serial w zyciu xd
a el camino nadal nie obejrzalem bo ogladam Better Call Saul i w sumie zastanawiam sie czy nie obejrzec se i kontynowac bcs

LIVE FREE OR DIE

#breakingbad #seriale
  • 12
  • Odpowiedz
@Melabolgia: znam pare osob ktorym tez nie podeszlo. ja tego nie rozumiem bo od pierwszej sceny mnie wciongło jak ja #!$%@?. i zadnego innego serialu nie obejrzalem do konca przez to jak bardzo bylem pod wrazeniem BB, chcialbym sie ubierac jak Jesse Pinkman ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Melabolgia: The Wire i Detektyw są świetne, ale stary uwierz, że BB to jest miazga, gdy się potem rozwija. Jego największą zaletą jest to że to nie jest kino jednego gatunku. Słyszałem opinie, że pierwsze odcinki ludziom nie przypadały do gustu i może tak jest choć ja tego nie rozumiem, bo mi pasował od samego początku, moze kwestia pokolenia, albo innych serialowych doświadczeń. W każdym razie polecam jednak sięgnąć, bo to
  • Odpowiedz
@Melabolgia: No OK, tylko pamiętaj, że w zasadzie centralnym punktem tego serialu jako serialu dramatycznego jest właśnie przemiana głównego bohatera, który na początku wydaje się nijaki. Faktem jest jednak, że ta jego rodzinka ze Skylar w pierwszym rzędzie, była irytująca.
  • Odpowiedz
el camino nadal nie obejrzalem bo ogladam Better Call Saul i w sumie zastanawiam sie czy nie obejrzec se


@wolter_wait: obejrzyj, bo to ciekawe dopełnienie całej sagi

taki w sumie spinn-off, ale absolutnie w klimacie BB i jak lubisz Jessiego, to Ci podejdzie bardzo
  • Odpowiedz