Wpis z mikrobloga

ale mam beke XD nie rozumiem jednego, dlaczego wy nowaka czy innego storcha o to pytacie? nie lepiej by bylo zapytac u zrodla czyli wójcika? pytajcie jego czy to prawda zamiast pytac nowaka czy to nieprawda XD duzo to wiecej beki przynosi bo wtedy wójcik robi sie czerwony i wyskakuje z morda jak aron ze wscieklizna na 4 lapach i ujada na kazdego pytajacego xD
#kononowicz #patostreamy
definitywnie cos jest na rzeczy

oczywiscie ze w sadzie #teamslawek bo to wójcik bedzie sie tlumaczyl jak mucha w smole, to on bedzie robil glupie miny i dawal niezbite dowody ze na wszystko ma dokumenty XD

jeden z drugim glupek mysli ze filmiki z yt moga byc dowodem na to ze slawek pobil mysze a jarek pil mocz XD
r.....e - ale mam beke XD nie rozumiem jednego, dlaczego wy nowaka czy innego storcha...

źródło: comment_1649436648YReBEkUT3E31bv35rmh0hs.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@xxxCZARNY: mnie najbardziej bawi to ze (nie wiem od kiedy, od zawsze) to jest tak powazna sprawa ze jakis przyglup z grajewa chce isc na noze z drugim cwaniakiem z bielska.

po czym finalnie obrazaja swoje matki i partnerki zamiast dac sobie po lypie XD (no tyle ze slawek nie wprost i rekoma wykopkow i dla beki, wojcik naprawde, pod wlasnym nazwiskiem i w stanach 2biegunowki xD)

no odzywki typowego
  • Odpowiedz
@rafalkosnozawszenapropsie: Wiesz, obicie łypy parzystokopytnemu, nie wyeliminuje żółci i zazdrości w chójciku. Ale tak jak mówisz, powinni po męsku załatwić sprawę. Bez kamerek, bez lajtów, bez wciągania tłuszczy, tylko zwykłe łypobicie. Jak wspomniałem, to nie wyeliminuje zazdrości w chójciku, a i centaurzy penes nie zmieni podejścia do Szkolnej.

Wiesz co jest w tym wszystkim pozytywem? To że centrum Uniwersum - diabeł grogaty - już mnie mało interesuje. xD Teraz
  • Odpowiedz
@xxxCZARNY: nie no mnie drazni ze to jest przyglup niepoczytalny, jesli by go porownywac z knurem to knur moze co najwyzej nagrac expoze albo gonic z palka i gazem po szkolnej... a dla wójcika to nie wystarczy, on bedzie wyzywal od #!$%@? i skrzykiwal jakis obcych ludzi w internecie do zalatwienia jego wlasnego obledu bo "na krzyzowej mieszka diabel" XD

no jest tchorzem skoro sam nie umie tego zalatwic

no
  • Odpowiedz