Wpis z mikrobloga

Przez kilka lat nie odwiedzałem dentystów i ostatnio trafiłem do pewnej kliniki którą polecił mi znajomy. Stwierdzili, że powiercimy i zaplombujemy 3 zęby (nie bolały, miały kropeczki próchnicy). Wszystko fajnie i przyjemnie, zero bólu w trakcie, wszystko trwało niecałe 2 godziny. Zapłaciłem 2300 zł ZA 3 ZĘBY. Generalnie nie zbiedniałem, ale mam wrażenie, że specjalista "lekko" przesadził... xD Rozwiejcie proszę moje wątpliwości, czy to oderwana cena, czy może aż tak podrożały takie usługi i jest ok?
Powinienem podleczyć jeszcze 2 zęby i w randomowych zgooglowanych miejscach z dobrymi opiniami przez telefon powiedzieli max 350 zł/ząb. To są ok stawki czy szukać dalej?
#dentysta #stomatologia #zeby
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie bolały, miały kropeczki próchnicy)


@vivanat: nie żeby coś, ale zostałeś chyba srogo wyruchany bez mydła xD Mam takie same kropeczki na dwóch zębach, obserwuje je od 10 lat i nie zmieniają swoich rozmiarów xD Prawdziwa próchnica raczej jak już się rozpędzi to miesiąc i po sprawie, a z takimi kropeczkami można normalnie żyć.
  • Odpowiedz
@vivanat: dwa dni temu za założenie górnego aparatu, w prywatnej klinice płaciłem równo 2000 zł. Za założenie plomb płaci się zazwyczaj max do 200 złoty. Wiec ktoś cię wyruchał na hajs poprostu
  • Odpowiedz