Wpis z mikrobloga

@RexxarHell: traktuj facetów jak powietrze, bo nie są wystarczająco zajebiści, żeby mieć relację z kimś takim jak ty. Znajdują kobiety z innego kraju? O nie, Ukrainki nam facetów kradną !1!!!1. Czasem wstyd być różową
  • Odpowiedz
@RexxarHell: niestety przez swoje decyzje p0lki spadły z drabinki eskalacyjnej i na teatr działań mogą wystawić jedynie koty i habibiego który będzie ją #!$%@?ł w łeb jak bimber
  • Odpowiedz
@mogadishu: Wiem, że wykop jest stronniczy. Jednak moja, która nie jest, ani Polką, ani Ukrainą, twierdzi to samo, a jest bez stronnicza, ba jak już to by bardziej mówiła, że Polki, bo w końcu ma faceta Polaka. Więc coś musi w tym być. A ja to mam w dupie.
  • Odpowiedz
@mogadishu: Jak oglądasz Ukrainki tylko te co pracują w Żabkach to tak może być xD Miałem przyjemność poznać takie, które olśniewały swoją urodą i sposobem bycia tak, że p0lki przy nich to kocmołuchy¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mogadishu: Dwóch kumpli. Jeden to w zasadzie przyjaciel. Mają żony Ukrainki. Jedna poznana na studiach, drugi poznał w pracy u siebie. Często spotkania przez to są mieszane jak były jakieś wyjścia albo domówki. Nigdy nie widziałem tam brudnych albo zaniedbanych¯\_(ツ)_/¯ Co Ty na lotnisku w Radomiu pracujesz xD
  • Odpowiedz
@RexxarHell: @Mia_Smith: Tak naprawdę pisząc poważnie, to w przypadku wyboru pomiędzy Polką a Ukrainką o tej samej urodzie/ charakterze wybór zawsze będzie nakierowany na Polkę. Jak już ktoś wybiera Ukrainkę, to jest rzeczywiście niezwykłą osobą lub nie ma szans na Polkę z podobnymi cechami. Z dużym prawdopodobieństwem będą to Polacy, którzy nie mają powodzenia u Połek.

Tak rzeby podkreślić jak to jest prawdziwe - tak samo np. Niemcy podchodzą do
  • Odpowiedz
rzeby


@Nowelizacja: żeby

Dochodzi, też czynnik IMHO bardzo ważny, to jest kulturowy. W Polsce kobiety są stawiane na piedestale, stąd dużo z nich jest toksycznych, i wchodzi facetom na głowę. Jednak nie wiem czy różnice między Ukrainką a Polką są tak duże. Anyways znam dużo facetów, którzy wśród Polek nie narzekają/narzekali na powodzenie. A są w związku z obcokrajowcem, i bardzo szczęśliwych związkach. Dwóch nawet z Ukrainką, i dwóch już po
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mia_Smith: kobiety psiocza na przegrywow, przegrywy na kobiety a prawda jest taka że nie ważne ile będzie Ukrainek, wykopek i tak nie zarucha :D jedyne co pozostaje to cisnąć po polkach. Gdyby mnie to nie bawiło, byłoby smmutne
  • Odpowiedz
@RexxarHell: Nie napisałam, że tylko tacy którzy nie potrafią sobie nikogo znaleźć, spotykają się z Ukrainkami. Napisałam, że jak znajdą taką, która wyróżnia się urodą i charakterem, to wybiorą Ukrainkę. Po prostu w przypadku takich samych/podobnych osób wybiorą raczej Polkę z przyczyn takich jak chociażby trudność w porozumiewaniu się.
  • Odpowiedz