Wpis z mikrobloga

#motocykle
kupiłem w tym roku ttr600 i jak na początku było ok tak teraz mam spory problem z nią - nie chce odpalić. Dźwignia kickstartera jest ciągle twarda. Z tego co oglądałem i sam tak robiłem na początku to powinna być miękka, aż dojdzie do górnej pozycji cylinder i wtedy trzeba kopnąć. Teraz nieważne jak kopię tak nic się nie dzieje. Benzynę czuć, kontrolki się na chwilę zapalają, ale jakby nie miał dekompresji(?) po każdym kopnięciu. To mój pierwszy taki motocykl, więc może robię coś źle?
  • 5
@daczka92: Jeśli jest dźwigienka przy kopniaku to jest dekompresor ręczny, automatycznego nie widać i sam się załącza.
Jestem ciekaw ttr od strony użytkownika. Opisz ten motocykl proszę i napisz czym wcześniej jeździłeś abyśmy mieli odniesienie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mpetrumnigrum: no jak ręczny. Reczny to jak jest klamka przy kierownicy i kierowca ja wciska przed kopnięciem. Tutaj samo sie dekompresuje podczas uzywania kopniaka.
Hmm nie wiem co mam o nim opisać. Duzo nie pojezdzilem jeszcze. Wczesniej mialem sv650 (jedna gaznikowa, a druga nowsza na wtrysku)