Wpis z mikrobloga

Jeszcze nie widziałem wpisu kredyciarza przyznającego się do podejmowania błędnych decyzji. Zawsze tylko wina wszystkich wokół złych banków, NBP, oszczędzających chcących ratować wypracowane przez siebie pieniądze.

Były w 2020 roku kredyty na stałej stopie 1,XX% trzeba było brać, spompowaliście mieszkaniówkę biorąc kredyty pod korek i dalej liczycie, że będziecie żyć na koszt reszty społeczeństwa, obyście się przeliczyli.

#kredythipoteczny #banki #bankowosc #nieruchomosci #finanse #polska
  • 6
  • Odpowiedz
@studentskyyy: ciężko przedstawić myślenie jak się było przekonanym wiele lat o swoim sprycie i zaradności bo się inwestuje w nieruchomości. Te raty teraz to dramat jak ktoś wziął większy kredyt.
  • Odpowiedz
  • 9
@studentskyyy Ja jestem kredyciarzem, i podjąłem błędną decyzję - zamiast wziąć od razu stałą stopę 3,6% na 5 lat, to przespałem parę miesięcy i zmieniłem zmienne na stałe 5,9% ( ͡° ʖ̯ ͡°) Lepiej Ci ( ͡º ͜ʖ͡º)?
  • Odpowiedz
@Cierniostwor: jest już sporo lokat >3% a po wczorajszej jastrzębiej akcji za chwile powinniśmy zobaczyć lokaty >4%. Fakt, to nadal gówno biorąc pod uwagę obecną inflację, ale przypominam, że jeszcze pół roku temu lokata na 1% to była najlepsza możliwa oferta
  • Odpowiedz
@studentskyyy: Ja kiedyś wziąłem kredyt na mieszkanie we frankach, bo wszyscy brali. Czy to była zła decyzja?- nie wiem. Tak mi wtedy doradzali, tak było taniej. Cieszyłem się, że mi dali.
  • Odpowiedz