Wpis z mikrobloga

1227 + 1 = 1228

Tytuł: Jak się wybudować i nie zwariować. II wydanie
Autor: Sławomir Zając
Gatunek: poradniki
Ocena: ★★★★★★★
ISBN: 9788394774325
Wydawnictwo: ATET Euro-Tłumacze Sp. z o.o.
Forma książki: audiobook
W planach #budowadomu, powoli trzeba zacząć się przygotowywać merytorycznie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pierwszy ogień poszła książka Sławomira Zająca - raczej znanej osoby w internetach, jeżeli chodzi o sprawy budowlane, tak mi się wydaje. Ogólnie jest to lektura obowiązkowa z lektur nieobowiązkowych. Przynajmniej dla mnie taka jest. Dom wybudujecie, jeśli jej nie przeczytacie. xD Wielkiej wiedzy o budowlance nie mam, sama książka skupiona jest na sprawach zarządzania budową i jej organizacji, ale większość rzeczy wydawała mi się oczywista, techniczne tematy są odsunięte na bok. Przekaz płynie taki, żeby myśleć zdroworozsądkowo, mierzyć siły na zamiary, zawarte rady postaram się wykorzystać, powinienem też wiedzieć na co zwracać uwagę. Na pewno wrócę, żeby o niczym nie zapomnieć!

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

#bookmeter #ksiazki #bookmeter #poradnikibookmeter
Pidzej94 - 1227 + 1 = 1228

Tytuł: Jak się wybudować i nie zwariować. II wydanie
Auto...

źródło: comment_1649272783jwCQskJzQ5oaWqaQxX9DTP.jpg

Pobierz
  • 8
Informacje nt. książki z tagu #bookmeter:

Średnia ocena z Wykopu: ★★★★★★★ (7.0 / 10) (1 recenzji)
Następne podsumowanie tagu: 2022-05-01 00:00 tag z historią podsumowań »
Kategoria książki: szkoła, dzieci

Jesteś pierwszym recenzentem tej książki tutaj :)

Podobne książki:
1\. Bogactwo i nędza (George Gilder) - najnowsza recenzja usera BarekMelka ★★★ (6.0 / 10) - Wpis »
2\. EFEKT LATTE DLACZEGO NIE TRZEBA BYĆ BOGATYM BY
@Pidzej94: Czy to jest ten typ co rękami budowlańców wybudował dom i od paru lat robi z siebie eksperta budowlanego i pisze książki o budownictwie? Jak tak to nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby opierać się na opinii gościa który wiedzę ma żadną i jeszcze za to płacić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@01101010_01100001: Nie rozumiem, w czym jest problem. Wyraźnie napisałem, że uwaga jest skupiona na budowie od strony organizacyjnej, a taki temat też jest ważny. Akceptowałbyś tylko książki, które podają przepis na dom od A do Z, a autor zrobiłby wszystko własnymi rękami? Budowa domu to nie tylko murowanie i jak postawić pustak obok pustaka. Osobom, które nie mają zielonego pojęcia, ta książka na pewno się przyda i takim polecam. Od czegoś
@Pidzej94: Problem jest w tym że książki powinni pisać ludzie z wyjątkowym doświadczeniem, z wykształceniem, z wiedzą praktyczną i teoretyczną a nie przez kogoś kto coś tam podpatrzył i poczytał w internetach. Kupując książkę chciałbym mieć pewność że to co czytam ma POWAŻNE podstawy a nie jakieś własne przemyślenia autora.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@01101010_01100001: Rozumiem, masz rację, ale dla Jana Kowalskiego taka lektura na początek będzie wystarczająca. Sam też nie miałem jakichś wielkich wymagań. Fakt, że autor nie ma wykształcenia budowlanego lub czegoś podobnego, nie powinien przekreślać wszystkiego. Autor przy początkach swojej budowy nie był ekspertem (może i teraz też nie jest), startował z zerowego poziomu wiedzy podobnie jak czytelnicy, do których kierowana jest ta książka. Inną sprawą jest to, żeby nie traktować jej
@Pidzej94: ogarnij sobie jeszcze jego kurs + dostaniesz dostęp na fejsbooka, gdzie często i szybko doradza w problemach. Kupiłem kurs i książkę, ale książka to mały pikuś w stosunku do tego co jest w kursie/poradniku
Problem jest w tym że książki powinni pisać ludzie z wyjątkowym doświadczeniem, z wykształceniem, z wiedzą praktyczną i teoretyczną a nie przez kogoś kto coś tam podpatrzył i poczytał w internetach.


@01101010_01100001: jest cegła Poradnik Majstra Budowlanego.
Zaś jeśli chodzi o wiedzę dla świerzaka to najwięcej się dowiedziałem od amatorów na forach budowlanych, co nic nie jest jeszcze dla Koch oczywiste.
Omawianej książki nie znam.
@Pidzej94: Dzięki za recenzję mojej książki. :) :). Zauważyłem ją przed chwilą zupełnym przypadkiem. Kiedy planujesz budowę domu?

Problem jest w tym że książki powinni pisać ludzie z wyjątkowym doświadczeniem, z wykształceniem, z wiedzą praktyczną i teoretyczną a nie przez kogoś kto coś tam podpatrzył i poczytał w internetach. Kupując książkę chciałbym mieć pewność że to co czytam ma POWAŻNE podstawy a nie jakieś własne przemyślenia autora


@01101010_01100001: Książka skupia