Wpis z mikrobloga

Trawniki wokół osiedla całe obsrane, ale mnie to wkurza.
Niedawno widziałem jak jakaś laska se szła i nasrała dużym psem, a potem elo, co ją to obchodzi.

Policja i straż miejska powinna mieć prawo kontrolować ludzi z psami na spacerze czy mają woreczki na odchody, jak nie masz to mandat, a jak zauważą że srasz psem i nie posprzątałeś to 3x wiekszy mandat.

Może sie ludzie nauczą szanować przestrzeń publiczną
Cytując klasyka, "psy obowiązuje taka sama dyscyplina i reguły współżycia jak ludzi?"
Ludzkie gówno jest tak samo gówniane jak psa

#takaprawda #wroclaw #zalesie #bekazpodludzi #psy
  • 20
  • Odpowiedz
@freee_hugs: no niestety taka prawda, u nas osiedle potrafi zapaskudzic jeden pies po którym łaskawy właściciel nie raczy sprzątać. Gdyby nie strzyzenie trawników co 2 - 3 tygodnie gdzie psie klocki zostają zmielone razem z trawą, to by było tych gówien jak szyszek w lesie
  • Odpowiedz
@freee_hugs: w okolicach Kromera jakiś tydzień
temu zniknęły wszystkie smietniki i mamy z psiarzami problem, bo nie ma gdzie wyrzucać kup a jak idę na godzinny spacer to nie będę wymac z gównem przez ten czas żeby wyrzucić na śmietnikach pod domem. Karać jasne, sama nie raz zwracałam uwagę żeby ktoś po swoim zwierzaku posprzątał, ale najpierw zapewnić możliwość takiego sprzątania.
  • Odpowiedz
@freee_hugs: psiarze to patologia. Kupy, szczanie, szczekanie, wskakiwanie brudnymi łapami na kolana, pogryzienia, puszczanie luzem po lasach, parkach, wyprowadzanie psów w pomnikach przyrody. To wszystko stanowi duży problem który psiarze mają w dupie lub tłumaczą się, że prawo jest nieprecyzyjne. Musimy zacząć mówić o tym głośno i wytykać palcami psiarzy którzy nie potrafią żyć w społeczeństwie

psy obowiązuje taka sama dyscyplina i reguły współżycia jak ludzi?" Ludzkie gówno jest tak samo
  • Odpowiedz
@freee_hugs: ludzkie ścierwo co nie powinno nigdy w mieście mieszkać, TVP w ramach misji telewizji publicznej mogłoby walić temu nawet narodowi do głowy, że to nie jest ok, tylko oni wolą inne gówno pakować do głowy widzą.
  • Odpowiedz
@Zordon_ Podatek na psa już jest ale mało kto go płaci bo nikt tego nie kontroluje.

Jedna rzecz to ludzie którzy biorą zła rasę tak jak podałeś. Jeszcze inni biorą rasę agresywna jak pitbull i kompletnie olewają jego wychowanie. Natomiast chyba równie #!$%@? są małe psy. Dziapia, są sadzane w knajpach na krzesła czy jak zwrócisz uwagę to się okazuje, że no ale moje sloneczko przecież może szczekać.

Nie ma ich w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@freee_hugs: nie zliczę ile razy sprzątając gówno własnego psa wdepnąłem w gówno cudze :/

Były też przypadki że razem z gównem mi należnym podniosłem gówno zimne w dotyku ()

To wymaga wielkiego skupienia żeby nie wdepnąć w gówno kiedy chce się posprzątać swoje, a jakie demotywujące jest to jak mijam krowiego placka jakiejś bestii i sprzątam obok królicze bobki swojego pimpka

Bardzo bym chciał żeby ludzie sprzątali
  • Odpowiedz
@freee_hugs: To prawda, sam mam względnie dużego psiura. I wkurza mnie niesamowicie jak widzę zasrane trawniki. Dlatego zdarzy mi się przy okazji zebrać inne qpsko jak już się schylam do posprzątania po moim burku.
  • Odpowiedz
Niedawno widziałem jak jakaś laska se szła i nasrała dużym psem, a potem elo, co ją to obchodzi.

Policja i straż miejska powinna mieć prawo kontrolować ludzi z psami na spacerze czy mają woreczki na odchody, jak nie masz to mandat, a jak zauważą że srasz psem i nie posprzątałeś to 3x wiekszy mandat.


@freee_hugs: No chyba że zje na miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

U mnie
  • Odpowiedz