Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak przyzwyczaić się do samotnego życia i ogarnąć związane z nim trudności logistyczne?

Mam 30 lat i jestem 5/10 z wyglądu, zdaję sobie sprawę z załamania na rynku randkowym (#przegryw) i rosnących ryzyk/krzywd związanych ze #zwiazki #slub #dziecko, więc pozostaje mi życie w pojedynkę. Obawiam się, że nie będę miał w pobliżu siebie nikogo, kto mi pomoże w przypadku niespodziewanego pogorszenia stanu zdrowia, wypadku, złego dnia czy (tymczasowej) niesamodzielności, co napawa mnie dużym niepokojem.

Jak zapewnić sobie bezpieczeństwo i minimalny komfort w takiej sytuacji? Być może są jakieś #aplikacje alarmowe albo urządzenia stale monitorujące akcję serca?
Uprzedzając pytania i sugestie, nie planuję #samobojstwo.

#pytanie #mgtow #samotnosc #mieszkanie #technologia #technologie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #624c9bd2dd57b671078a8cda
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak przyzwyczaić się do samotnego ż...
źródło: comment_1649187842kyQayZd21ReDcBBT4RTfcW.jpg
  • 7
Obawiam się, że nie będę miał w pobliżu siebie nikogo, kto mi pomoże w przypadku niespodziewanego pogorszenia stanu zdrowia, wypadku, złego dnia czy (tymczasowej) niesamodzielności, co napawa mnie dużym niepokojem.


@AnonimoweMirkoWyznania: Ubezpieczenie + znajomi.

Być może są jakieś #aplikacje alarmowe albo urządzenia stale monitorujące akcję serca?

Zamiast leczyć - zapobiegaj. Uprawiaj sport, zdrowo się odżywiaj i kontroluj regularnie to będzie dobrze
@AnonimoweMirkoWyznania: Przede wszystkim ciesz się z tego co jest tu i teraz. Nie rozmyślaj "co by było gdybym był z kimś". Graj kartami, które dostałeś od losu. Nie miej w głowie ograniczeń typu "nie pójdę tam i tam, bo zazwyczaj ludzie chodzą w takie miejsca w parach".

I dbaj o siebie. Miej zawsze dopasowane, czyste, niesprane, wyprasowane ubrania, zadbane buty, przycięte włosy, ogarnięty zarost, obcięte paznokcie. Często ludzie żyjący w pojedynkę
FikuśnaKaryna: Jeden chłop w sile wieku zezgonował w domu przy stole. Cała rodzina była, pogotowie w kwadrans. Zator. Nie uratowali.
Drugi chłop w wieku przedemerytalnym miał zawał podczas polowania, w lesie. Chyba 2 albo 3 dni tam tak leżał. Znaleźli go, żyje.
Wniosek 1: obecność (lub nieobecność) osoby podczas nagłego pogorszenia stanu zdrowia nie gwarantuje Ci bezpieczeństwa w kontekście przeżycia.

W kontekście opieki tymczasowej, np. w chorobie lub po wypadku -