Wpis z mikrobloga

@mazzatella: dobrze że mi przypomniałeś, miałem kupić stare casio z midi jako klawiaturę sterującą. Niby mam m-audio oxygen8, ale raz że jest małe, a dwa - nie ma klimatu. Po świętach będę musiał poszukać możliwie jak najtańszego casio albo odpowiednika :)

@Sordi: właśnie nie wiem czy to spektogram czy po prostu "input level" w stole. Chociaż heble są opuszczone... ()
@Sergeant_Matt_Baker: Też przyzwoicie. Moje vintage to zestaw JVC z połowy lat 70 plus oczywko Unitra :) Mój ojciec ma tego więcej, jakieś soniacze, tesle, unitry, trochę odbiorników lampowych. Któregoś pięknego dnia będę musiał cyknąć foto wszystkich starych sprzętów które stoją w domu. Vintage słuchawki są piękne. Nie mam pojęcia jak brzmią, nigdy nie miałem czegoś takiego na uszach :(
@Gummy: Rob zdjecia i to koniecznie! Malo takich sluchawek slyszalem jak na razie niestety. Z lat 70 to wlasciwie zadne dupy nie urywaja moze poza Yamaha HP-1000. W latach 80 to juz bylo troche dobrych sluchawek, sporo modeli STAXa, Sennheiser HE60 chyba jeszcze Grado HP1000 sie lapie na lata 80 i pewnie jeszcze kilka innych ktore do dzis to sa jednymi z najlepszych.
@Sergeant_Matt_Baker: Zakladam, że te mocno vintage słuchawki bardziej wyglądają niż grają, ale fajnie jest po prostu mieć taką kolekcję i pewien przekrój jak zmieniało się brzmienie z biegiem lat. Mnie do szczęścia wystarczyłyby DT770, ale jak na razie szkoda mi wydawać 600 złota na słuchawki. W tej cenie kupiłem monitory odsłuchowe _
@Gummy: Kojarzysz Mackie HR824mk2? Kiedyś używane ale w bardzo dobrym stanie prawie wylicytowałem za £300, poszły za £310... nie licytowałem dalej bo nie miałem pojęcia co to w ogóle za monitory. Szukałem aktywnych głośników do PC i tyle max chciałem wydać a też interesowałem się monitorami studyjnymi trochę bo słyszałem że też całkiem nieźle się sprawdzają w tej roli, zwyczajnie do muzyki. Aukcja akurat parę minut do końca gdy na nią
@Sergeant_Matt_Baker: staryyyy, za takie pieniądze to z pocałowaniem w trąbkę można kupić :O

Ja w zeszłym roku byłem o krok od kupna takiej perełki na aukro: http://www.ebay.pl/itm/UHER-M519-Vintage-Shotgun-Microphone-M-519-AKG-D900-/230621635178

Na nasze poszedł za jakieś 350 albo odrobinę poniżej 400. Ja wtedy miałem tylko równe 3 stówy :(

Ten majk to pieprzony unikat, jest mega zajebiście długi (sprawdź foto), a do tego to mikrofon dynamiczny. Zwykle reporterskie/filmowe mikrofony są pojemnościowe, a tutaj taka perełka.
G.....y - @SergeantMattBaker: staryyyy, za takie pieniądze to z pocałowaniem w trąbkę...

źródło: comment_Ouc741vCVsVI5iHj8kw945KrCNWe0KXO.jpg

Pobierz