Wpis z mikrobloga

@IdillaMZ: Też jestem mocno zaskoczony, choć zaskoczenie, to nawet mało powiedziane. Liczyłem, że Putin ze swoją zbrodniczą wojną wywali Orbana ze stołka i będzie korzyść opozycji węgierskiej (taki owoc z zatrutego drzewa), a tu Orban nawet się wzmocnił od czasu agresji rosyjskiej, jeżeli się spojrzy na sondaże. Najwyraźniej tam to już nie jest bańka informacyjna, ale mur informacyjny i wypranie spore, że nawet związki z Putinem nie były w stanie utopić
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@IdillaMZ: Też jestem mocno zaskoczony, choć zaskoczenie, to nawet mało powiedziane. Liczyłem, że Putin ze swoją zbrodniczą wojną wywali Orbana ze stołka i będzie korzyść opozycji węgierskiej (taki owoc z zatrutego drzewa),


No niby jak to się miało udać?
Koalicja wszystkich partii opozycyjnych?
To tak, jakbyś miał namówić wyborców konfy do głosowania na Zandberga w imię odsunięcia PiSu od władzy.

a tu Orban nawet się wzmocnił od czasu agresji rosyjskiej, jeżeli
No niby jak to się miało udać?

Koalicja wszystkich partii opozycyjnych?

To tak, jakbyś miał namówić wyborców konfy do głosowania na Zandberga w imię odsunięcia PiSu od władzy.


@MojWlasciciel: o ja #!$%@? jaki ty jestes madry, to wcale nie sondaze dawaly nadzieje zjednoczonej opozycji na wyrownany wynik. przyszedl chlop po fakcie i gra tego inteligentnego XD PRZECIEZ TO OCZYWISTE WYKOPKI BYLO
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
No niby jak to się miało udać?

Koalicja wszystkich partii opozycyjnych?

To tak, jakbyś miał namówić wyborców konfy do głosowania na Zandberga w imię odsunięcia PiSu od władzy.


@MojWlasciciel: o ja #!$%@? jaki ty jestes madry, to wcale nie sondaze dawaly nadzieje zjednoczonej opozycji na wyrownany wynik. przyszedl chlop po fakcie i gra tego inteligentnego XD PRZECIEZ TO OCZYWISTE WYKOPKI BYLO

@kasztanowcowiaczek: akurat przynajmniej od dziesięciu lat obstawiam wygrane Orbana
na tym to z grubsza polega, że w tych #!$%@? systemach rządzi się przy pomocy telewizji. Gdyby prawo nie zezwalało na zmiany obwodów, to być może można by zaryzykować tezę o braku demokracji, ale nikt na poważnie nie twierdzi, że to było niezgodne z węgierskim prawem.


@MojWlasciciel: nikt też na poważnie nie twierdzi, że wybory na Węgrzech są uczciwe
udowodnijcie coś, to pogadamy.


@MojWlasciciel: my? Nie jestem członkiem OBWE.
Co mamy Ci udowodnić? Że Orban zmienił granicę okręgów wyborczych? Czy że podporządkował sobie media? Czy to, że finansowanie kampanii jest niejasne?